Ana sayfa Öne Çıkanlar Shopify’dan Yeni Mobil Uygulama Geldi!

Shopify’dan Yeni Mobil Uygulama Geldi!

468
shopifydan-yeni-mobil-uygulama-geldi

Shopify’dan Yeni Mobil Uygulama Geldi! E ticaret denilince akla ilk gelen siteler arasında yer alan Shopify, yeni bir mobil uygulamayı geçtiğimiz günlerde duyurdu. “Shop” adını verdikleri uygulama üzerinden kullanıcılar siparişlerini takip edebilecek ve yeni ürünler keşfedebilecek. Ayrıca uygulama kullanıcılara yeni ürünler keşfetmeleri konusunda yardımcı da olacak. Bir önceki mobil uygulamasına nazaran oldukça geniş bir kitleye hitap edecek olan Shop uygulamasına ilerleyen dönemlerde yeni özelliklerin de eklenmesi bekleniyor. Shopify tarafından yeni özellikler hakkında henüz net bir açıklama yok ancak şirket e ticaret deneyimini arttırmak için sürekli güncel kalacağının sinyallerini veriyor.

Kanada merkezli e ticaret şirketi olan Shopify, tüketici ve satıcılara hizmet veren büyük bir e ticaret sitesi olarak çalışmalarını sürdürüyor. Dünya genelinde büyük bir kullanıcıya hizmet veren Shopify, yeni mobil uygulaması ile birlikte alışverişi daha hızlı hale getirmek istiyor. Şirket yaptığı açıklamada “Arrive” isimli uygulamalarının 16 milyondan fazla kullanıcıya hizmet verdiğini ancak bu uygulamanın her şeyiyle yenilenip Shop adını aldığını belirtti.

Arrive uygulaması ile kullanıcılar geçmişte Shopify üzerinden yaptıkları alışverişlerin kargo takiplerini sağlıyorlardı. Shop uygulaması ile birlikte kullanıcılar kargo takibi dışında pek çok özelliğe de sahip olacak.

Shopify’dan yapılan açıklamalara göre yeni mobil uygulama için yaklaşık 2018’den beri çalışmalarını sürdürüyor. Yeni uygulama ile birlikte tüketicilerin e ticaret deneyimlerini iyileştirmek ve standartın üzerine çıkarmak isteyen Shopify, “Shop” ile bu hedefe ulaşacak gibi gözüküyor.

Shop uygulaması iOS ve Android platformlarında resmi olarak yayında. Kullanıcılar bu platformlar üzerinden Shop uygulamasına erişim sağlayabilir ve Shopify siparişlerini buradan verebilirler. Shop uygulamasının hangi iOS ve Android cihazlarını desteklediği konusunda ise net bir bilgi bulunmuyor. Cihazınızın bu uygulamayı destekleyip desteklemediğini uygulama marketi üzerinden kontrol edebilirsiniz.