Ana sayfa Öne Çıkanlar Shadow Arena’nın Sınırlı Süreli Battle Paso Etkinliği Başlıyor!

Shadow Arena’nın Sınırlı Süreli Battle Paso Etkinliği Başlıyor!

483
Mobil Delisi-shadow-arenanin-sinirli-sureli-battle-paso-etkinligi-basliyor

2020 yılının en iyi çıkış yapan Battle Royale oyunlarından biri olan Shadow Arena’da eklenen yeni içerikler sayesinde oyuncular arasındaki mücadele hız kesmeden devam ediyor! Oyuna yeni dahil olan Battle Paso etkinliğinin ödülleri ile oyuncular için rekabet artık daha çekişmeli olacak.

Pearl Abyss bugün yeni etkinlik olan Battle Paso’nun Shadow Arena’da yerini aldığını açıkladı. Yalnızca sınırlı bir süre için oyuna dahil olacak bu yeni sistem ve ödülleri, oyuncuları daha mücadele dolu savaşlara katılmaya teşvik edecek.

Battle Paso, savaşlarda kazanılan toplam savaş puanı sayısına bağlı olarak kademeli ödüller sunan bir sistem olarak şimdi Shadow Arena evreninde yerini aldı. Bu yeni sistem, 17 Eylül tarihine kadar sürecek özel bir etkinlikle sunulacak. Bu dönemde oyuncular, belirli modlarda savaş kazanma ve günlük görevleri tamamlama gibi gereksinimleri karşılayarak savaş puanları toplayabilecek.

Oyuncular savaş puanları kazandıklarında, özel Çekiliş Kuponları ve Lahn’a özel Kan Damlası dış görünümü gibi çeşitli ödüller alabilecekler. Bu Çekiliş Kuponlarını alanlar, sınırlı sayıda olan Shadow Arena Özel Ürünleri Paketi ve GeForce RTX 2080 ekran kartı gibi özel ödüller kazanma şansına da sahip olacaklar.

Güncel Kadim Silahlar ile Oyuncular Artık Daha Güçlü

Bununla birlikte, Shadow Arena’nın oyuncularına sunduğu Kadim Silahlar da güncellendi. Bireysel, Takım ve Yapay Zeka modlarında bulunan Laytenn ve Puturum isimli Kadim Silahlar, oyuncuların eylemlerini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirmesini sağlamak için geliştirildi.

Daha fazla bilgi için Shadow Arena’nın resmi internet sitesini, Discord, Facebook, YouTube, ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.