Ana sayfa Öne Çıkanlar Realme Gizemli Bir Model ile Gündemde!

Realme Gizemli Bir Model ile Gündemde!

392
realme-gizemli-bir-model-ile-gundemde

Realme Gizemli Bir Model ile Gündemde! Geçtiğimiz günlerde yeni telefon modeli X50m’i tanıtan Realme, yeni ve gizemli bir model ile yeniden gündeme geldi. Çin merkezli bir site tarafından yapılan haberde ortaya çıkan görüntüler Realme yeni bir akıllı telefon ile önümüzdeki günlerde pazara girmeye hazırlanıyor.

Ortaya atılan iddialara göre bu telefonun Realme’nin ilk oyun telefonu olacağı söyleniyor. Ortaya çıkan görüntülere bakıldığında Realme çizgisi dışında bir tasarıma sahip akıllı telefon ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Tasarımın dikkat çeken tarafları bulunan cihazın orta kısmında Realme logosunun yer alması markanın yeni bir tasarıma geçişinin habercisi olabilir. 3 kamera ile dikkatleri çeken cihazın LED flaşı ise hemen kameraların yanında yer alıyor.

Realme Yeni Gizemli Telefon Detayları

2020 yılı içerisinde fiyat performans ve amiral gemisi niteliğinde modeller ile büyük bir sıçrayış yapan şirket, pazarda adından söz ettirdi demek yanlış olmaz. Başarılı satış rakamları ile gözleri üstüne çeken şirket bu yıl içerisinde Snapdragon 865 işlemciye sahip 5G destekli bir cihaz içinde çalışmalarını sürdürüyor.

Gizemli telefon konusunda ise sızdırılan tek detay cihazın görseli oldu. Realme’nin bu yıl içerisinde çıkarmaya hazırlandığı yeni modelleri arasında bu akıllı telefonun da yer alıp almayacağı merak ediliyor. Öte yandan iddialar arasında şirketin yeni oyuncu akıllı telefonu çıkaracağı da bulunuyor. Bu modelin bir oyuncu akıllı telefonu prototipi olduğu da tahminler arasında yer alıyor.

Realme Gizemli Bir Model ile Gündemde! Realme’nin ortaya çıkan bu görseller sonrasında konu ile ilgili önümüzdeki dönemde resmi bir açıklama yapması bekleniyor. Ayrıca şirketin yıl içerisinde tanıtımını yapacağı Snapdragon 865 işlemciye sahip model hakkında da bir ön tanıtım gerçekleştirmesi beklentiler arasında yer alıyor.