Ana sayfa Öne Çıkanlar Rainbow Six Mobile Resmi Olarak Geliyor!

Rainbow Six Mobile Resmi Olarak Geliyor!

236
rainbow-six-mobile-resmi-olarak-geliyor

Rainbow Six Mobile Resmi Olarak Geliyor! Ubisoft geçtiğimiz günlerde uzun zamandır dedikoduları dönen Rainbow Six Mobile sürümü hakkında resmi açıklamayı yaptı. Rainbow Six Mobile için genel hatları ile bakıldığında Rainbow Six Siege oyunun mobil versiyonu gibi demek yanlış olmaz. Birbiri ile benzer dinamiklere sahip oyun 5 vs 5 kapışmalara sahne olacak bir yapım olarak karşımıza çıkacak.

Rainbow Six Mobile, App Store ve Google Play’de resmi olarak çıkacak. Oyunun duyurusu ile birlikte resmi tanıtım videosu da yayınlandı. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Ubisoft Montreal ekibi tarafından geliştirilen oyun ana oyun modu 5 vs 5 (PvP) Saldıranlara Karşı Savunanlar maçlarında karşı karşıya gelecek.

rainbow-six-mobile-resmi-olarak-geliyor-2

Rainbow Six Mobile Geliyor!

Oyuncular, Rainbow Six evreninde benzersiz beceri setleri, silahlar ve cihazlar ile donatılmış özelleştirilebilir bir takım oluşturacaklar. Ayrıca banka ve hudut dahil Rainbow Six Siege’in ikonik haritaları oyunculara bu oyun ile yeniden sunulacak.

Android ve iOS işletim sistemlerinde yayınlanacak olan oyuna Android’de Google Play, iOS’de ise App Store üzerinden erişim sağlanabilecek. Henüz oyunun çıkış tarihi ile ilgili Ubisoft’tan resmi bir açıklama yapılmış değil. Oyuncular oyun ile ilgili gelişmelere oyunun resmi web sitesi üzerinden erişim sağlayabilir. Ayrıca buraya tıklayarak oyunun yayımlanacak olan resmi testlerine katılım şansı da elde edilebilecek. Rainbow Six Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.