Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile’da Spider Man Heyecanı!

PUBG Mobile’da Spider Man Heyecanı!

232
pubg-mobileda-spider-man-heyecani

PUBG Mobile’da Spider Man Heyecanı! Battle royale türünün en popüler yapımları arasında yer alan PUBG Mobile yeni etkinlikler ile kullanıcı etkileşimini artırmaya devam ediyor. Özellikle popüler kültürü yakın takibe alan şirket oyuna sürekli yeni karakterler dahil ediyor. Son olarak şirket yaptığı iş birliği ile gişe rekorları kıran Spider Man: No Way Home ile anlaşma sağladı.

pubg-mobileda-spider-man-heyecani-2

Eve Dönüş Yok!

Sevilen kahramanlardan Spider Man artık PUBG Mobile semalarında da bizlerle olacak. Dünya çapında gösterim rekorları kıran film PUBG Mobile v1.8 güncellemesi ile birlikte oyuna dahil ediliyor. PUBG Mobile Spider Man: Eve Dönüş Yok temalı modu 14 Şubat tarihine kadar oyunda aktif olacak. Oyuncular 14 Şubat tarihine kadar tam bir süper kahraman deneyimi yaşayacak. Ücretsiz olarak sunulacak öğelerin yanı sıra heyecanlı bir etkinlik de oyun severleri bekliyor. Mod içerisinde oyuncuların gizemli canavalar ile savaşırken Spider Man’e yardımcı olacak ve haritada dolaşırken rakiplerini yavaşlatmak için Eve Dönüş Yok ağ atıcılarını kullanmaları mümkün olacak.

PUBG Mobile’da Spider Man Heyecanı!

14 Şubat 2022 tarihine kadar PUBG Mobile’da aktif olacak Spider Man: Eve Dönüş Yok temalı modun keyfini çıkarmak için hemen oyuna giriş yap. Spider Man ve PUBG Mobile’ın yapmış olduğu bu iş birliğinin tanıtım videosuna bağlantıya tıklayarak göz atabilirsin. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.