Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile’da Çember Avantajı

PUBG Mobile’da Çember Avantajı

431
pubg-mobileda-cember-avantaji

PUBG Mobile’da Çember Avantajı Battle royale türünün mobil platformdaki en iddialı oyunlarından biri olan PUBG Mobile’de çember avantajı oluşturmak oyunculara galibiyet yolunda büyük katkı sağlamaktadır. Çember avantajını sağlayarak rakiplerinizin çembere yetişmeye çalışmasını gözlerken onları öldürebilir ve loot toplayabilirsiniz. Peki Çember Avantajı nasıl sağlanır?

Kendine has taktikleri bulunan PUBG Mobile’da çember avantajı oluşturmakta galibiyet için oldukça önemli detaylar arasında yer almakta. PUBGMobile’da çember avantajı oluşturmak için ilk yapılması gereken haritada doğru yere iniş yapmak. Eğer savaşmayı seviyosan Sosnovka Military Base, School ya da Hacienda Del Patron doğru tercih olacak. Ancak daha güvenli bir yer istiyorsan mutlaka haritada kenarlara iniş yapmalısın.

Harita üzerinde çember oyun başladıktan bir süre sonra kendiliğinden belirlenir. Oyun ilerledikçe küçülen bu bölge dışında hasar artmaktadır. Oyunun başlarında bu çembere girmek zor değildir. Ancak her geçen dakikada çemberin daralması içerisine girişte de zorluk yaratmakta.

Yapılması gereken stratejilerden ilk ilk dairenin ortasına inmek terine 1 km uzakta bir yere inmek ganimetleri toplama açısından daha iyi olacaktır. Erangel veya Miramar gibi haritalarda ise büyüklükleri sebebiyle araç bulmak büyük avantaj sağlamaktadır. Airdroplar her ne kadar avantaj sağlasa da çok ilgi çektiği için gitmemek daha daha iyi bir seçenektir. Daire içerisine girdikten sonra konumlanmakta büyük önem taşır. Güzel bir konuma yerleşmek oyunda sonlara kalma konusunda avantaj sağlar. Daire ortası yerine kenarlara ve var ise etraftaki evlere konumlanmak hem güvenli bir alan ve iyi bir görüş açısı sağlayacaktır.

Bu taktikler ile PUBG Mobile’da çember avantajı sağlamak mümkün. Bu avantaj ile maçı kazanmak ve istatistiklerinizi arttırmakta zor değil. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.