Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile ve Metro Exodus İşbirliği Geliyor!

PUBG Mobile ve Metro Exodus İşbirliği Geliyor!

367
pubg-mobile-ve-metro-exodus-isbirligi-geliyor

PUBG Mobile ve Metro Exodus İşbirliği Geliyor! Battle royale türünün mobildeki en popüler oyunlarından olan PUBG Mobile, Metro Exodus ile işbirliğini resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Kitap serisinden uyarlanan ve büyük beğeni toplayan Metro serisinin son oyunu Exodus ile PUBG Mobile ortaklığı oyuncuları heyecanlandırdı. Özellikle Exodus oyunu ile büyük ses getiren Metro ve PUBG Mobile’ın nasıl bir iş birliği yapacağı merak edilen konular arasında yer alıyor.

Gerçekleştirilecek işbirliği hakkında henüz detaylar belli değil. Ancak tahmin edilebileceği gibi Metro Exodus temasına sahip kostüm, silah kaplamaları, oyun içi eşyalar gibi konularda oyunda Metro Exodus izleri göreceğimizi söyleyebiliriz. Bu yeniliklerin dışında harita üzerinde yapılacak değişiklikler ve Metro Exodus’a özel görevlerinde yer alması bekleniyor. İlerleyen günlerde konu hakkında gerek PUBG Mobile tarafından gerekse Metro Exodus tarafından resmi açıklamaların yapılması bekleniyor.

PUBG Mobile ve Metro Exodus İşbirliği Geliyor! İşbirliğinin duyurusu PUBG Mobile Türkiye resmi Twitter sayfası üzerinden yapıldı. Bu açıklamada “Çorba parası kazanmak için elinzden geleni yaptığınızı düşünebilirsiniz. Ama henüz hiçbir şey görmediniz! Sevilen Metro serisinin en son video oyunu Metro Exodus ile işbirliğimiz için bizi takip etmeye devam edin! Daha fazla ayrıntı çok yakında!” şeklinde sözlere yer verildi. PUBG Mobile Türkiye Twitter sayfası üzerinden yapılan açıklama ve tanıtım videosuna aşağıda yer alan linkten erişebilirsiniz. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi’ni takipte kalın.

https://twitter.com/PUBGM_TR/status/1291721084857978881