Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Sevilen Modu Geri Dönüyor!

PUBG Mobile Sevilen Modu Geri Dönüyor!

61
pubg-mobile-sevilen-modu-geri-donuyor

PUBG Mobile Sevilen Modu Geri Dönüyor! PUBG Mobile yapımcısı geçtiğimiz günlerde oyunun sevilen modlarından birinin yeniden oyuna dahil edileceğini duyurdu. Enfeksiyon modu olarak da bilinen Zombie modu geçtiğimiz yıl oyuna 0.14.0 güncellmesi ile oyuna dahil edilmişti. Kısa süreli olarak oyuna eklenen bu mod daha sonra oyundan kaldırıldı. Halloween (cadılar bayramı) etkinliği kapsamında oyuna geri dönecek efsane olan sevilen mod için heyecan artıyor.

Cadılar bayramı yaklaştıkça oyunlarda özel etkinlikler için duyurularını yapmaya devam ediyor. Cadılar bayramına özel temanın hakim olduğu etkinlikleri sıkça gördüğümüz bu haftalarda PUBG Mobile’da sessiz kalmadı ve oyun severlerin çok sevdiği enfeksiyon modunu geri getirmeye karar verdi. Oyuna dahil edilecek bu modda temaya özel silahlar, eşyalar ve kıyafetlerde dahil edilecek. Enfeksiyon modunda 12 oyuncu iki ayrı takıma ayrılacak. Bu takımlar enfekte olmayanlar ve zombiler olarak birbirlerine karşı savaşacaklar. Temel olarak bakıldığında Counter Strike: Global Offensive zombi moduna oldukça benzeyen bu moda CS zombi moduna aşina olan oyunculara yabancı gelmeyecek. Enfekte olmayanları enfekte etmeye çalışılan modda harita üzerinde turuncu renkler ve bal kabakları hakim olacak.

Enfekte olmayan oyuncular, zombi oyuncuları öldürdükten sonra üç dakika hayatta kalmak zorunda. Tüm sağlıklı oyuncuların ölmesi durumunda ise oyun yeniden başlıyor. Bir turun tamamlanmasının ardından ise enfekte olmayan oyuncular ratgele belirleniyor. Bir maçta oyuncu toplam üç kez karşılaşıyor. Maç bittikten sonra ise oyuncular performanslarına göre konumlandırılıp ödüllendiriliyorlar.

PUBG Mobile Sevilen Modu Geri Dönüyor! PUBG Mobile cadılar bayramı özel etkinliğinin enfeksiyon modu ile sınırlı kalmayacağı da iddia ediliyor. İlerleyen günlerde stüdyonun resmi duyuruyu yapması ve etkinliğe özel birçok yeniliğin tanıtılması beklentiler arasında. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.