Ana sayfa Öne Çıkanlar League of Legends Wild Rift Türkiye Çıkış Tarihi Açıklandı!

League of Legends Wild Rift Türkiye Çıkış Tarihi Açıklandı!

58
league-of-legends-wild-rift-turkiye-cikis-tarihi-aciklandi

League of Legends Wild Rift Türkiye Çıkış Tarihi Açıklandı! Oyun severlerin merak ile beklediği oyunlar arasında yer alan League of Legends: Wild Rift Türkiye’de kapalı beta olarak Aralık ayında yayınlanacak. 2009 yılından beri PC platformunda milyonlarca oyuncuya sunulan League of Legends’in mobil versiyonu Wild Rift’in ülkemizdeki kapalı beta tarihi belli oldu.

Apple etkinliği ile geçtiğimiz aylarda tanıtılan oyun iOS platformunda oynanabilecek. Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre 27 Ekim tarihinde kapalı beta açılışı da yapılmış olacak. Kapalı betanın başlangıç tarihinde oyun ilk olarak Güney Kore, Japonya, Tayland, Malezya, Filipinler, Singapur ve Endonezya’da oynanabilir olacak.

Bu ülkelerin dışında oyun Avrupa, Orta Doğu, Rusya gibi bölgelere ise Aralık ayında açılacak. League of Legends: WildRift resmi Türkiye hesabından yapılan açıklamaya göre ise ülkemizde mobil oyun Aralık ayında çıkış yapacak. Wild Rift, çıkışı ile birçok yeni şampiyon, oyun içi ödüller ve bilgisayar sürümünde bulunmayan yeni özellikler ile oyun severlere sunulacak. League of Legends: WildRift Türkiye resmi Twitter hesabından yayınlanan yazıya erişim için; https://twitter.com/wildriftTR/status/1317119444477411330

League of Legends Wild Rift Türkiye Çıkış Tarihi Açıklandı! Geçtiğimiz sene ilk kez duyurusu yapılan League of Legends: Wild Rift’in mobilin dışında konsollar içinde optimize edilmiş versiyonunun çıkması bekleniyor. Oyun geliştiricileri Wild Rift için “Oyuncuların harcadıkları vakte değecek, düzenlemiş ve neredeyse yeniden yapılmış bir oyun” ifadesini kullanmıştı. League of Legends: WildRift ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.