Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Royale Pass Sezon 15 Başlıyor!

PUBG Mobile Royale Pass Sezon 15 Başlıyor!

295
pubg-mobile-royale-pass-sezon-15-basliyor

PUBG Mobile Royale Pass Sezon 15 Başlıyor! Battle royale türünün mobil platformdaki en popüler oyunları arasında yer alan PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezonu start alıyor. Oyunun geçtiğimiz günlerde yayınladığı dev içerik değişikliği bulunan güncellemesi ile birlikte yeni Royale Pass heyecanı da geldi çattı. 1.0 güncellemesi ile birlikte oyuna sekiz yeni kostüm dahil edilerek oyuncular karakterlerini özelleştirebilecek.

PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon ile daha önce görülmemiş kostüm ve eşyalar oyuncuları bekliyor. Klasik giysilere göre bambaşka bir görünüme sahip karakterler ile heyecan daha da artacak gibi gözüküyor. Yeni sezona katılan ve çeşitli oyun içi görevleri yerine getiren oyuncular özel temalı ödüllerinde sahibi olacak. PUBG Mobile Royale Pass 15. Sezon için yayınlanan videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=binBrd_-YU4&feature=emb_title

PUBG Mobile Royale Pass Sezon 15 Başlıyor! 15. sezon ile birlikte ödüllere ek kullanıcı arayüzü ve ödül görünümlerinde de iyileştirmeler oyuncuları bekliyor. Sık Kullanılanlar bölümünün değiştirilmesi ile birlikte oyuncular seviye yükselmelerini ve henüz almadıkları ödülleri görüntüleyebilecek. Ayrıca kupon penceresi sayesinde direkt olarak kupon satın alma işlemi gerçekleştirilebilecek.

PUBG Mobile üyelik seçeneklerinde de değişiklikler yapıldı. Bu değişiklikler,

  • Plus üyelik ödülleri, tek bir 900UC kuponu yerine üç adet 300UC kuponuyla alınabilecek.
  • RP puan alımları için yeni bildirimler dahil edildi
  • RP üyelikleri ile ilgili video ve aylık fiyat detayları eklendi.

1.0 güncellemesi ile duyurulan yeni Erangel haritası, görsel iyileştirmeler, 90 fps özelliği gibi pek çok özellik 15. Sezon ile start alacak. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.