Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile Sezon 11 Sızdırıldı!

Call of Duty Mobile Sezon 11 Sızdırıldı!

354
call-of-duty-mobile-sezon-11-sizdirildi

Call of Duty Mobile Sezon 11 Sızdırıldı! Battle royale türünde PUBG ve Fortnite’ın en büyük rakipleri arasında yer alan Call of Duty Mobile yeni sezon sızıntıları gelmeye başladı. 11. Sezonunu yayınlamaya hazırlanan oyun hakkında sızıntılar yavaş yavaş gelmeye başladı. Yeni güncelleme ile birlikte büyük bir değişime uğraması beklenilen oyun hakkında geçtiğimiz gün bilgiler paylaşıldı.

Aynı zamanda oyunun yıldönümüne denk gelecek olan 11. Sezon güncellemesi ile birlikte Activision büyük sürprizler yapmaya da hazırlanıyor. Call of Duty Mobile 11. Sezon için yapılan ilk sızıntılar arasında yeni bir özelliğin battle royale modu için geleceği iddia edildi. Hem battle royale türünde hem de çok oyunculu modda oynanabilen oyunda kendine has özel senaryolar ve çok daha fazlası da 11. Sezon ile oyuna eklenecek. Ayrıca bir diğer sızıntıya göre ise oyuna karakter özelleştirmesi de dahil edilecek.

Battle royale modunda yapılan karakter özelleştirmesi tüm oyun modlarında 11. Sezon güncellemesi ile aktif olacak. Öte yandan güncelleme ile birlikte oyuna bir gece modunun da ekleneceği iddia edildi. Yıldönümüne özel olarak şimdiye kadar yapılmış en kapsamlı güncelleme olması da bekleniyor.

Call of Duty Mobile Sezon 11 Sızdırıldı! Oyuncu tarafında 11. Sezon beklentileri arasında ise zombi modunun yeniden oyuna getirilmesi oldu. Cadılar Bayramının yaklaşması ile birlikte bu modun tekrardan oyuna dahil edilmesi de bekleniyor. Öte yandan son günlerde gündeme gelen Call of Duty Warzone Mobile oyunu ile ilgili de henüz net bir bilgi gelmiş değil. Call of Duty Mobile’ın başarısının ardından aynı türde yeni bir oyunun yapılıp yapılmayacağı merak edilirken Activision tarafında ise bu duurm halen gizemini koruyor. İlerleyen günlerde konu ile ilgili Activision’dan açıklamaların yapılması da beklenenler arasında. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.