Ana sayfa Genel PUBG Mobile Pro League Başladı!

PUBG Mobile Pro League Başladı!

251
pubg-mobile-pro-league-basladi

PUBG Mobile Pro League Başladı! 150 bin dolar ödül havuzuna sahip PUBG Mobile Küresel şampiyona vizesi alınacak olan bölgesel mücadeleler start alıyor. Turnuva takvimi, slot durumu ve detaylar ile ilgili bilgiler açıklandı.

PUBG Mobile Pro League Avrupa Şampiyonası 1. Sezon 11 – 14 Kasım tarihleri arasında gerçekleşti. Turnuvada PMPL CIS Sezon 2, PMPL Türkiye Sezon 2 ve PMPL Batı Avrupa Sezon 2 takımları 150 bin dolar ödül havuzu için mücadele ettiler. Bu turnuva aynı zamanda Kasım ayı sonunda start alacak olan 2021 PUBG Mobile Küresel Şampiyona içinde bir eleme turnuvası rolü taşıyor. Bu turnuvada ilk 7’de yer alan takımlar PUBG Mobile Küresel Şampiyonaya katılım hakkı kazanacak.

PUBG Mobile Pro League Başladı!

PUBG Mobile Pro League Avrupa Şampiyonası geçmiş turnuvalarda mücadele eden en iyi takımların şampiyonluk yarışına sahne oldu. Şampiyona için dağıtılan slot ise şu şekilde;

  • PUBG Mobile Pro Leauge EMEA Şampiyonası- Kazanan
  • PUBG Mobile Pro Leageu Türkiye – En iyi 5 Takım – Papara SuperMassive Blaze, World of Wonders, Futbolist, 1907 Fenerbahçe, S2G Esports
  • PUBG Mobile Pro Leauge BDT – En iyi 5 takım
  • PUBG Mobile Batı Avrupa – En iyi 5 takım

PUBG Mobile Pro League Başladı! Turnuva galibi toplamda 40 bin dolar para ödülünün sahibi oldu. Turnuvanın en iyi 7 takımı ise yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi dünya çapında milyonlarca izleyicinin bir araya geldiği ve PUBG Mobile’ın en prestijli turnuvalarından biri olan PUBG Mobile Küresel Şampiyona’ya katılım hakkına sahip oldu. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.