Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Pinkfong Baby Shark İçerikleri Oyuna Gelecek!

PUBG Mobile Pinkfong Baby Shark İçerikleri Oyuna Gelecek!

30
pubg-mobile-pinkfong-baby-shark-icerikleri-oyuna-gelecek

PUBG Mobile Pinkfong Baby Shark İçerikleri Oyuna Gelecek! Tüm zamanların en çok izlenen YouTube videosu olan Baby Shark temalı ögeler ve ifadeler 1.6 güncellemesi ile birlikte PUBG Mobile’a gelecek.

PUBG Mobiiel yapmış olduğu işbirlikleri ile farklı ve her yaşa hitap etmiş olan içerikleri oyuna eklemeye hız kesmeden devam ediyor. En son sinema salonlarını dolduran Dune filmi ile ilgili bir işbirliğine giden oyun, bu kez de en çok izlenen YouTube videosu olan Baby Shark temalı ögeler için özel bir ortaklığa gittiğini açıkladı. Yeni güncellemenin beraberinde oyun içi özel eşyaların da geleceği belirtildi. Yapılan resmi açıklama ise şu şekilde;

pubg-mobile-pinkfong-baby-shark-icerikleri-oyuna-gelecek-2

PUBG Mobile güncellemesi ile Pinkfong Baby Shark içerikleri oyuna gelecek. Yeni güncellemede oyuncular şarkının ikonik dans figürü “Baby Shark Dance” hareketini oyun içerisinde sergileyebilecek. Bunun dışında PUBG Mobile’da yapılacak olan özel bir etkinlik ile de Baby Shark Dance videolarını sosyal medya üzerinden kaydedip paylaşan oyuncular oyun içi özel kalıcı eşya kazanma şansı yakalayacaklar.

Ayrıca oyuncular, Baby Shark temalı paraşüt, Baby Shark tavası, Baby Shark seti ve Baby Shark grafitisi gibi özel temalı eşyalara da sahip olabilecek. Bu ücretsiz ve bazı durumlarda da kalıcı olan bu ödülleri, oyun içi etkinliğe katılarak ve arkadaşları ile günlük görevleri tamamlayarak kazanacak.

Sonuç olarak Pinkfong Baby Shark, Battle Royale türünü tanımlamaya devam eden ve mobil oyunlarda da liderliğini korumak için sürekli yeniliklere imza atan PUBG Mobile için oldukça iyi bir ortaklık oldu. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.