Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Lite Kadınlar Gününe Özel Hediye!

PUBG Mobile Lite Kadınlar Gününe Özel Hediye!

376
PUBG Mobile Lite Kadınlar Gününe Özel Hediye!
PUBG Mobile Lite Kadınlar Gününe Özel Hediye! - MOBİL DELİSİ

PUBG Mobile Lite Kadınlar Gününe Özel Hediye! En popüler battle royale oyunlarından biri olan Player Unknown’s BattleGrounds, mobil platformdaki oyunlarından biri olan PUBG Mobile Lite için 8 Marta özel hediye ile oyuncuların karşısında. Düşük sistemli telefonlar için piyasaya sürülen model olan Player Unknown’s BattleGrounds Mobile Lite, Kadınlar Gününe özel olarak oyunculara hediyeler sunacak.

8 Mart hediyesinin yanı sıra Player Unknown’s BattleGrounds Mobile Lite için canlı olarak yayımlanan Lucky Spin etkinliği de devam ediyor. Güncellemeleri ile sürekli gündemde olan oyun bu seferde özel günler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.8 Mart Dünya Kadınlar Gününü unutmayan PUBG, oyun için Player Unknown’s BattleGrounds Mobile Lite sürümünde 8 Mart’a özel etkinlik duyurusunu resmi Twitter sayfasından yaptı. Duyuru ile oyuncuları çiçekli kıyafetler, renkli skinler ve çok daha fazlası bekliyor.

8 Mart gecesi sona erecek etkinlik ile oyun içinde birçok hediye çiçekler eşliğinde oyuncuların olacak ve bu hediyeler ödüller ile takas edilebilecek. Bu etkinliğe özel oyuncular belirli görevleri de tamamlaması gerekecek.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel yapılan etkinliğin yanı sıra 25 Mart tarihine kadar devam edecek olan Lucky Spin etkinliği de start aldı. Lucky Spin etkinliğinde oyuncular şanslı hazine sandıklarında envanter ve skinler için yarışacaklar. Ayrıca belirli savaş parasına ulaşması gereken oyuncuların ödül kazanmak içinde oldukça yüksek şansları bulunuyor.

Etkinliklerin yanı sıra Lite sürümünün önümüzdeki dönemde büyük bir güncelleme ile yenilenmesi de bekleniyor. Gece modu, yeni logo, oda kartları gibi pek çok yenilik ile oyunculara sunulması beklenen güncellemenin ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor. Öte yandan PUBG Mobile Lite kullanıcılarının uzun zamandır beklediği kar temalı bir lobinin de güncelleme ile birlikte sunulması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde stüdyonun Player Unknown’s BattleGrounds Mobile Lite sürümü için yeni güncelleme hakkında resmi açıklamaları da yapması bekleniyor.