Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG MOBILE Hindistan Sürümü İçin Erken Erişimi Herkes İçin Açıldı!

PUBG MOBILE Hindistan Sürümü İçin Erken Erişimi Herkes İçin Açıldı!

418
pubg-mobile-hindistan-surumu-icin-erken-erisimi-herkes-icin-acildi

PUBG MOBILE Hindistan Sürümü İçin Erken Erişimi Herkes İçin Açıldı! PUBG bilgisayar sürümünün yapımcıları olan Krafton Inc., oyunu kendi stüdyolarında baştan yaparak piyasaya sürecekleri konusunda açıklama yapmıştı. Pubg New State olarak duyurusu yapılan oyunun görüntüleri ise oldukça güzel görünüyor. Kapalı beta olarak bir süredir devam etmekte olan testler artık Hindistan tarafından da açık beta sürümü ile oyuncularına sunuldu.

Daha öncelerde yakın bir zaman içerisinde yayımlanacağı söylenen Hindistan sürümü, oyunu ülkede yasaklanması sebebiyle bu kadar süre getirilmemişti. Sonrasında ise gerekli geliştirmeler yapıldı. Ülkede yasaklanmış olan oyun, hükümet tarafından yöneltilen suçlamalara ek olarak optimize edilerek yayınlandı. Duyurusu 12 Kasım tarihinde gerçekleştirilmişti.

pubg-mobile-hindistan-surumu-icin-erken-erisimi-herkes-icin-acildi-2

Betaya Katılmak İçin Ne Yapılabilir?

Eğer beta sürümüne katılmak istiyorsanız, VPN çözümü mevcut. VPN indirerek kendinizi Hindistan’da göstermeniz gerekiyor. Sizlere bu bilgilendirmemizde beta sürümüne katılımı nasıl sağlayacağınızı göstereceğiz. Giriş yapmak için internetteki birçok bilgiden yaralanabilirsiniz.

PUBG MOBILE Hindistan Sürümü Betaya kaydolmak için:

PUBG MOBILE Hindistan Sürümü İçin Erken Erişimi Herkes İçin Açıldı! İlk adım olarak yukarıdaki linke tıklayıp yapımcının göndermiş olduğu beta davetine gidin.

  • Daha sonra da Google Play Store hesabınız ile kayıt işlemini gerçekleştirin.
  • Herhangi bir sıralama işlemi yapılmıyor. Betaya kaydınız direkt olarak gerçekleştirilmiş oluyor.

Daha sonra ise oyuna girebilmek için VPN arayışına girmeniz gerekecek. Bu yeni maceraya atılmak için sabırsız olanlar bir yolunu bularak betaya girebilir. Yeni haberler için Mobil Delisi sayfamızı takipte kalın.