Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Global Championship 2020 Tamamlandı!

PUBG Mobile Global Championship 2020 Tamamlandı!

313
pubg-mobile-global-championship-2020-tamamlandi

PUBG Mobile Global Championship 2020 Tamamlandı! Battle royale türünün mobil platformdaki en başarılı yapımlarında PUBG Mobile’ın Global Championship 2020 turnuvası tamamlandı. Süper hafta sonu mücadeleleri ile en önemli karşılaşmalarını oynayan takımlar 24 takım arasında ilk 16’ya girmek için kıyasıya mücadele verdi. Büyük Finallere sadece 16 takımın katılacağı turnuvada heyecan dolu haftasonu tamamlandı.

pubg-mobile-global-championship-2020-tamamlandi-2

Son haftaya kadar birinci olarak gelen BigetronRed Aliens takımı son hafta Angry Men takımına boyun eğerek turnuvayı ikinci olarak tamamladı. Birinciliği en fazla maç kazanma başarısı ile 4AM takımı aldı. Temsilcilerimizden Digital Athletics son güne kadar ikincilik ve üçüncülük arasında gidip geldi. Ancak son maçta istediği sonuçları alamayan temsilcimiz turnuvayı beşinci tamamladı.

pubg-mobile-global-championship-2020-tamamlandi-3

PUBG Mobile Global Championship 2020 Tamamlandı! Bir diğer temsilcimiz Futbolist ise son hafta sergilemiş olduğu başarılı oyun sonrasında ilk sekizde yer edinmeyi başardı. Dünya çapında büyük başarı elde eden iki temsilcimizi de tebrik ediyoruz. Ülkemizi e spor’da başarılı bir yere getiren temsilcilerimiz Büyük Finallerde de kıyasıya mücadele içerisine girecek. PUBG Mobile Global Championship 2020 Büyük Finalleri Dubai’de gerçekleştirilecek. Turnuvanın işleyişi ve kurallar hakkında ilerleyen günlerde PUBG Mobile tarafından resmi açıklamanın yapılması bekleniyor. Temsilcilerimize bu turnuvada da başarılar dileriz. Turnuva hakkında detaylara ve programa bağlantıya tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.