Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile EMEA Lig Takvimi Değişti!

PUBG Mobile EMEA Lig Takvimi Değişti!

405
pubg-mobile-emea-lig-takvimi-degisti

PUBG Mobile EMEA Lig Takvimi Değişti! Geçtiğimiz hafta duyurusu yapılan, ülkemizde de elemelerin gerçekleştirileceği PUBG Mobile EMEA Ligi tarihinde güncelleme yapıldı. Turnuvanın yeni tarihi global turnuvaya uyması için 1 hafta erkene çekildi ve 9 – 25 Ekim tarihleri arasına alındı.

Avrupa, Türkiye, Almanya, Rusya, Orta Doğu & Afrika, Suudi Arabistan ve Irak’ta düzenelen final mücadelelerinde toplamda 32 takım PUBG Mobile EMEA Ligi finallerine katılma hakkı kazandı. Ülkemizden turnuvada yer alacak takımlar ise şu şekilde: Mod-Z Esports, Blaze Esports, REIGN Esports ve Klas Game Esports.

İki farklı aşama ile gerçekleştirilecek olan PUBG Mobile EMEA Lig’de ilk iki hafta lig mücadeleleri ile geçerken üçüncü ve son haftada final maçları oynanacak. Final aşamasında takımların puanları sıfırlanacak. 16 takımın yer alacağı final aşamasında en iyi 3 takım PUBG Mobile Global Şampiyonası’nda yer almak için mücadele edecek.

PUBG Mobile EMEA Ligi yayın takvimi ise şu şekilde;

  1. Hafta: 9 – 11 Ekim 18:00
  2. Hafta: 16 – 18 Ekim 18:00

Finaller: 22 – 25 Ekim 18:00

PUBG Mobile EMEA Lig Takvimi Değişti! PUBG Mobile EMEA lig mücadelelerin tamamı PUBG Mobile Türkiye Twitch kanalı, PUBG Mobile Türkiye YouTube kanalı ve PUBG Mobile E spor Youtube kanalından canlı olarak takip edilebilecek. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.