Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Lite Sezon 8 Detayları!

PUBG Mobile Lite Sezon 8 Detayları!

377
pubg-mobile-lite-sezon-8-detaylari

PUBG Mobile Lite Sezon 8 Detayları! Battle royale türünün en popüler yapımlarından olan PUBG Mobile Lite sürümünün 8. Sezon detaylarını açıkladı. Düşük RAM kapasitesine sahip telefonlar için geliştirilen oyun PUBG Mobile deneyimini yaşatıyor. PUBG Mobile kadar popüler olan oyun 30 Eylül itibariyle yeni sezona geçiş yaptı. Yeni sezon ile birlikte yeni güncellemenin de oyuna dahil edilmesi bekleniyor.

PUBG Mobile Lite 8. Sezon güncellemesi ile birlikte oyuna dahil edilecek olan yeniliklerde ortaya çıktı. Oyunun yeni sezonu ile birlikte yepyeni envanter ve oyun içi güncellemeler bizi bekliyor. 8. Sezon toplamda üç ay sürecek ve bu süre içerisinde oyuna yeni seviye ödüller eklenecek. 7. Sezonun sonunda toplanabilecek olan ödüllerin listesi de açıklandı. PUBG Mobile Lite 7. Sezon ödül listesi şu şekilde;

  • Bronz V – Bronz I: Bronz Kasa
  • Silver V – Silver I: Silver Crate
  • Altın V – Altın I: Altın Sandık
  • Platinum V – Platinum I: Platinum Crate
  • Diamond V – Diamond I: Diamond Crate
  • Crown V – Crown I: Crown Crate

Oyunun yeni sezonu ile birlikte gelecek olan güncelleme hakkında da sızıntılar yapılmaya devam ediyor. İlerleyen günlerde yayınlanması beklenen güncelleme hakkında ise PUBG tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

PUBG Mobile Lite Sezon 8 Detayları! Geçtiğimiz günlerde sonlanan PUBG Mobile Lite Sezon 7’nin ardından start alan Sezon 8’in dolu dolu geçmesi de beklentiler arasında. Tencent’in oyunun güncel kalması konusunda oldukça vakit harcadığını ve sürekli güncellemeler ile oyun içi değişikliklere önem verdiğini söyleyebiliriz. Sezon 8 ile bu yeniliklerin devam edeceğini söylemekte yanlış olmaz. Sezon 8 hakkında yapılan sızıntıların resmi olmadığını ve sadece yayınlanan görsellerden yola çıkıldığını söylemekte fayda var. Sızıntı olarak yayınlanan görseller ise şu şekilde:

PUBG Mobile Lite ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.