Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Dünya Şampiyonasında En İyi Altı Belli Oldu!

PUBG Mobile Dünya Şampiyonasında En İyi Altı Belli Oldu!

348
pubg-mobile-dunya-sampiyonasinda-en-iyi-alti-belli-oldu

PUBG Mobile Dünya Şampiyonasında En İyi Altı Belli Oldu! PUBG Mobile Dünya Şampiyonası 2021’in kazananı Nova Esports oldu. Genel sıralamada şampiyonayı ilk sırada tamamlayan Nova Esports, toplamda 222 puan alarak 1.5 milyon doların üzerinde büyük ödülün sahibi oldu. Turnuvanın ikinci sırasını 175 puanla Navi alırken NGX ise 166 puanla turnuva üçüncüsü oldu.

Temsilcilerimizden S2G Esports toplamda 150 puan ile 16 takım içerisinde 4. Sırada yer aldı. Diğer temsilcimiz Kaos Next Rüya ise 141 puan ile 6. Oldu. Geçtiğimiz yılın turnuvasında finalde en iyi beş takımdan dördü Doğu takımı olurken bu yıl Türkiye, Irak ve Rusya’nın yükselişi ile ilk beşteki takımların üçü Batı liginden oldu.

pubg-mobile-dunya-sampiyonasinda-en-iyi-alti-belli-oldu-2

İlk 6’da iki Türk Takımı!

Final aşamasında 4. Olan ve 150 bin dolar ödülün sahibi olan S2G Esports, şampiyona toplamında 231 bin 750 dolar gelire ulaştı. Batı Ligi şampiyonu olarak finale adını taşıyan Kaos Next Rüya ise finallerde 6. Sırada yer alarak 60 bin dolar ödülün sahibi oldu. Turnuvayı 15. Sırada tamamlayan Fenerbahçe Espor ise turnuva genelinde 95 bin 500 dolar ödül kazandı.

PUBG Mobile Dünya Şampiyonasında En İyi Altı Belli Oldu!

PUBG Mobile Dünya şampiyonası tüm aşamaları YouTube üzerinden 18 ayrı yerel PUBG Mobile Espor kanalında canlı olarak izlendi. Yüksek performanslı Android akıllı telefonlar üreten OnePlus, PUBG Mobile Dünya Şampiyonası 2021’in resmi akıllı telefon ortağıydı. PUBG Mobile Dünya Şampiyonası ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.