Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Dünya Şampiyonası’nda Büyük Başarı!

PUBG Mobile Dünya Şampiyonası’nda Büyük Başarı!

200
pubg-mobile-dunya-sampiyonasinda-buyuk-basari

PUBG Mobile Dünya Şampiyonası’nda Büyük Başarı! Mobil e spor organizasyonları arasında dünyanın en büyükleri arasında yer alan PUBG Mobile Dünya Şampiyonası’na Türk takımları damga vurdu. Turnuvanın büyük finallerine ülkemizden 3 takım katılma hakkı kazanarak büyük bir başarıyı elde ettiler. Kaos Next Rüya, S2G Esports ve Fenerbahçe PUBG Mobile Global Championship Büyük Finalleri’nde ülkemizi temsil edecek.

Finalde 3 Türk takımı

Doğu ve Batı bölümlerinde toplam 40 takımın yer aldığı turnuvanın finallerinde ülkemizden altı takım yer alıyordu. Bu takımlar Next Rüya Esports, Papara Supermassive Blaze, Fenerbahçe, Futbolist, S2G Esports ve Beşiktaş. 24 Aralık tarihinde sona eren finallerin ardından büyük finallere üç takım ile kalarak büyük bir gurur elde ettik.

pubg-mobile-dunya-sampiyonasinda-buyuk-basari-2

Türkiye’nin büyük başarısı

Final aşamasında rekabetin bir dakika eksilmediği maçlar sonucunda Kaos Next Rüya, batı ligi şampiyonu olarak 392,500$ kazandı. S2G Esports 51,750$ ve Fenerbahçe Espor ise 44.500$ ödülün sahibi oldu. E spor tarihi açısından ülkemiz için büyük bir başarıya imza atan takımlarımızı kutluyoruz.

PUBG Mobile Dünya Şampiyonası’nda Büyük Başarı! PUBG Mobile Global Championship Büyük Finalleri 21 Ocak – 23 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Turnuvanın tüm maçları PUBG Mobile E Spor Türkiye resmi Youtube sayfası üzerinden de canlı olarak yayınlanacak. Büyük finallerde yer alacak takımlarımıza başarılar dileriz. PUBG Mobile ve çok daha fazla mobil oyun haberi için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.