Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG MOBILE 2021 Programı Açıklandı!

PUBG MOBILE 2021 Programı Açıklandı!

102
pubg-mobile-2021-programi-aciklandi

PUBG MOBILE 2021 Programı Açıklandı! PUBG MOBILE Esports, bu seneki sezona Ocak ayında düzenlenen PUBG MOBILE Club Open (PMCO) Türkiye Bahar Sezonu 2021 turnuvasıyla başlangıç yapmıştı. Turnuva, dünyanın dört bir yanındaki PUBG MOBILE oyuncularına, bölgelerinde bilinen takımlar ile PUBG MOBILE’ın rekabetçi oyununa girmesinde etkin rol oynamıştı.

PMCO Türkiye Bahar Sezonu 2021 Turnuvası, 24 Şubat ve 28 Şubat arasında final karşılaşmalarıyla turnuvanın sıralamasını belirlemişti. Bu sıralamanın en iyi 12 takımı, PUBG MOBILE Pro League (PMPL) Türkiye 1. Sezonu’na katılma hakkını kazandı.

PMPL Türkiye 1. Sezonu, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek. 20 Nisan-16 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan lig dört hafta sürecek ve canlı olarak yayınlanacak.

pubg-mobile-2021-programi-aciklandi-2

Hem PMCO hem de  PMPL, 2021 yılı süresince diğer etkinliklerle birlikte yılda iki defa gerçekleştirilecek . PUBG MOBILE turnuvalarının tam sıralaması aşağıda verilmiştir:

  • PUBG Mobile Club Open (PMCO): Tarafların PUBG MOBILE’ın rekabetçi ekosistemine katılabilecekleri turnuvada, turnuva başına 29.200 Amerikan Doları ödül dağıtılacak. Bu etkinlik yılda iki kez düzenlenecek.
  • PUBG Mobile Pro League (PMPL): Yılda iki defa düzenlenecek olan turnuvanın ödül havuzu 150.000 Amerikan Doları. Bu lig takımların en iyileri arasında gerçekleşecek ve en rekabetçisi olacak.
  • PUBG MOBILE Kampüs Şampiyonası (PMCC): Üniversitede kaydı bulunan öğrenciler için düzenlenen bu turnuva yılda iki kez gerçekleştirilecek. Turnuva başına 6.000 Amerikan Doları ödül havuzu bulunuyor.
  • PUBG MOBILE National Championship (PMNC): Yukarıda bahsedilen üç turnuvadan gelecek takımlarla gerçekleştirilecek olan ulusal bir etkinlik olacak. 30.000 Amerikan Doları ödül havuzuna sahip olan bu etkinlik yılda bir defa gerçekleştirilecek.

PUBG MOBILE 2021 Programı Açıklandı! PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.