Ana sayfa Oyun PubG Mobile 11. Sezon Ödülleri Belli Oldu

PubG Mobile 11. Sezon Ödülleri Belli Oldu

PubG Mobile 11. Sezon Ödülleri Belli Oldu! Mobile oyun dünyasının battle royale kralı PUBG Mobile’ın 10.sezonu 7 Ocak Salı günü sona eriyor. Yeni sezonlar genelde eski sezonun bitiminden hemen sonra geliyor, bu sebepten 11.sezon için fazla beklenilmeyecek.

2862
PubG Mobile 11. Sezon Ödülleri Belli Oldu

PubG Mobile 11. Sezon Ödülleri Belli Oldu! Mobile oyun dünyasının battle royale kralı PUBG Mobile’ın 10.sezonu 7 Ocak Salı günü sona eriyor. Yeni sezonlar genelde eski sezonun bitiminden hemen sonra geliyor, bu sebepten 11.sezon için fazla beklenilmeyecek. Raporlara göre 8 Ocak 2020 tarihinde PUBG Mobile Sezon 11 aktif duruma gelecek. Gelecek olan yeni sezon ile birlikte birçok farklı içerik ve eşyayı bünyesinde barındıran Royale Pass, bu sezonda kullanıcılarını memnun ve tatmin edeceğe benziyor.

PUBG Mobile sızıntılarıyla öne çıkan YouTube kanalı Mr. Ghost Gaming, 0.16.5 güncellemesiyle gelecek olan içerikleri açıklayan yeni bir video yayınladı. Yeni güncelleme çoğunlukla kozmetik değişiklikler ve yeni kostümlerle ilgili olsa da, oynanışa yönelik birkaç işlevsel yenilik de var.

Öncelikle oyunun Team Death Match Modunda, oyuncuların maça girmeden önce ekipmanlarını ayarlayabilecekleri yeni bir yükleme menüsü olacak. Artık oyuncular, maç öncesinde kullanmak istedikleri silah ve araçları seçebilecekler.

Gelen Sezon içerikleri kapsamında Royale Pass ile verilecek ödüllerde belirlenmiş durumda. Seviye ilerlemesinde Elmas kademesine ulaşan oyuncular Sezon 11 MK keskin nişancı kaplaması elde edecek. As kademesine ulaşan bir kullanıcı ise Sezon 11 paraşüt kaplaması gelecek. Ayrıca sadece Royale Pass üzerinde değil, Vikendi haritasında da değişiklikler yaşanacak. Geçtiğimiz haftalarda PUBG oyununun PC versiyonuna gelen kar bisikleti bu Sezon başlangıcı ile PUBG Mobile içinde getirilmiş olacak.

PubG Mobile 11. Sezon Ödülleri Belli Oldu

PUBG Mobile’a gelecek diğer önemli yenilik, oyuncuların oynamak istediği modların içeriğini indirebilecek olmaları. Artık oyuncular, sadece oynamak istedikleri modu seçip indirebilecekler. Bu nedenle, Enfeksiyon Modu ve TDM’in manuel olarak kullanıcılar tarafından indirilmesi gerekecek. Bu durum oyunu önceden yükleyen kullanıcıları etkilemeyecek. Daha önce bu özellik, yalnızca klasik moddaki farklı haritalar için mevcuttu.

PUBG Mobile oyununun Noel döneminde kazanmış olduğu gelirler de sezon bitiminin yaklaşması ile netlik kazanmaya başladı. Sadece Noel döneminde 8.5 Milyon Dolar gelir elde etti. 2018 yılı ile karşılaştırıldığında 1.6 Milyon Dolar gelir ile %431 oranında bir artış göstererek kendinden söz ettirmeyi başardı.

PubG Mobile 11. Sezon Ödülleri Belli Oldu! Ayrıca PUBG Mobile, konsol ve bilgisayarlarda gerileme yaşarken Mobil sürümü ile liderliği devam ettiriyor.