Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi Yayınlandı!

PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi Yayınlandı!

371
pubg-mobile-1-0-guncellemesi-yayinlandi

PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi Yayınlandı! Battle royale türünün en popüler mobil oyunlarından olan PUBG Mobile 1.0 güncellemesi geçtiğimiz gün yayınlandı. 1.0 güncellemesi ile birlikte oyuna Yeni Erangel haritası geldi. Öte yandan güncelleme ile birlikte daha canlı görsellerin yanı sıra oyun içi objelerde de büyük yenilikler dikkatleri çekti.

Yeni bir döneme adım atan PUBG Mobile dünya genelinde milyonlarca oyuncusu için büyük iyileştirme ve güncellemeleri geçtiğimiz gün yayınladı. Oyun deneyimini en üst noktaya taşıma konusunda hassas davranan Tencent, yeni güncelleme ile olumlu tepkiler alacak gibi gözüküyor. PUBG Mobile 1.0 güncellemesi App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Yeni güncelleme ile birlikte oyuna dahil edilen yenilikler ise şu şekilde;

Erangel haritasının yenilenmesi ile birlikte daha kapsamlı ve iyileştirilmiş bir harita bizlerle. Askeri üsler, Mansion gibi pek çok noktada iyileştirmeler yapıldı. Yeni Erangel’e eklenen yenilikler arasında ise siperler, tahta barikatlar, terk edilmiş tanklar gibi pek çok obje bulunuyor.

Yeni güncellemenin bir diğer yeniliği ise Livik Geliştirmeleri. Yeni Erangel haritasına ek olarak oyun çok sevilen Livik haritasında da iyileştirmeler yaptı. Livik haritası Klasik Battle Royale Haritası ve Arena Modları için görülebilir. Ayrıca yarı otomatik pompalı tüfek M1014’de bu güncelleme ile birlikte oyuna eklenmiş oldu.

PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi Yayınlandı! 1.0 güncellemesinin bir diğer yeniliği Eğlence Parkı. Gelişmiş bir antrenman için oyuncuların kendine özel eğitim sahaları yer alacak. Bu alanlarda hedef vurma, fırlatma ve çok daha fazlası yapılabilecek. Ayrıca Eğlence Parkı’na katılıp atış sahasının sol tarafında yer alan yeni binada diğer oyuncular ile çatışabilir ve düello düzenleyebilirsiniz.

Ek iyileştirmelerde ise Tommy Gun, UMP45 ve DBS klasik silahları, hasar oranları, eklentiler, mermi hızları gibi pek çok dengeleme yapıldı. Arena modunda kayan hareketler iyileştirildi ve oyuncuların başlangıç hareketlerine göre yönlerinde değişimler olabilecek. Ayrıca güvenlik iyileştirmeleri de oyuna dahil edildi. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi’ni takipte kalın.