Ana sayfa Oyun Pearl Abyss’in İlk İkiz Sınıfları Maegu ve Woosa, Black Desert Türkiye&MENA ve...

Pearl Abyss’in İlk İkiz Sınıfları Maegu ve Woosa, Black Desert Türkiye&MENA ve Black Desert Mobile’a Geldi

287

Pearl Abyss bugün ilk ikiz sınıfları “Maegu” ve “Woosa”nın sırasıyla Black Desert Türkiye&MENA ve Black Desert Mobile‘a geldiğini duyurdu. Tüm bölgelerde aynı anda piyasaya sürülen ve her biri kendi benzersiz oyun tarzına sahip bu yeni ikiz kız kardeşler, maceracıların her karakteri, iki farklı platformda keşfetmesine olanak tanıyacak.

Woosa, yeni ikiz sınıfların küçük olanıdır. Joseon Hanedanlığı’ndan ilham alan yeni bir bölge olan Sabah Işığı Diyarı’ndan gelen geleneksel Kore kıyafeti, onun sakin ama güçlü kişiliğini temsil ediyor.

Woosa Black Desert Online’da 

Pearl Abyss'in İlk İkiz Sınıfları Maegu ve Woosa, Black Desert Türkiye&MENA ve Black Desert Mobile'a Geldi

Woosa ana silahı olarak “Kelebek Yelpaze”yi kullanarak hızlı vuruşlar yapabilen orta ila yakın dövüş menzilli bir sınıftır. Woosa, yelpazesiyle birlikte çeşitli Do sanatlarını ve dövüş tekniklerini gerçekleştirme yeteneğine sahiptir:

  • Sağanak: Woosa, etrafında dolaşan dev bir fırtına yaratır ve geniş bir alanda çevredeki düşmanlara ağır hasar verir.
  • Fırtına Bulutu: Woosa, düşmanların başlarının üzerinde kara bir bulut oluşturarak yağmur ve şimşek yoluyla aşırı hasara neden olur. Oyuncular, beceriyi anında hem etkinleştirebilir hem de iptal edebilir.
  • Kanat Vuruşu: Büyük bir vızıltı sesinin eşliğinde Kanat Vuruşu, yelpazenin boyutunu artırır ve nispeten daha yüksek hasar verir. Oyuncular, her seferinde etki alanını (AoE) genişleterek beceriyi art arda iki kez kullanabilirler.
  • Gürleyen Yıldırım/Delici Kelebek: Woosa, çeşitli büyü becerileriyle düşmanlarının karşısına çıkabilir. Yeteneklerini bulutlar oluşturmak için de kullanabilir ve bu da ona büyük bir üstünlük potansiyeli sağlar.

Maegu Black Desert Mobile’da

Pearl Abyss'in İlk İkiz Sınıfları Maegu ve Woosa, Black Desert Türkiye&MENA ve Black Desert Mobile'a Geldi

Büyük ikiz Maegu da artık Black Desert Mobile‘da erişime açıldı. Çeşitli menzilli saldırılar gerçekleştirmek için ana silahı olarak “Tilki Ruhu Muska” yı kullanan büyüleyici ve şefkatli bir karakterdir. Düşmanlarını cezbetmek ve anında savaş alanını kana bulamak için mistik güçlerini tilki ruhlarından alır. Ana becerileri şunları içerir:

  • Muska: Güneş Parıltısı: Hem güneşi hem de ateşi simgeleyen Maegu, hızlıca düşmana yaklaşır ve patlayıcı bir muska bağlar.
  • Muska: Gök Pençesi: Maegu, bu beceriyi havada süzülmek ve oyuncuların yönlendirmelerine göre hareket etmek için kullanır.
  • Ruh: Yaprak Kasırgası: Maegu, çevredeki düşmanları harap eden bir yaprak kasırgası çağırmak için ruhani enerjisini serbest bırakır.
  • Tilki Boncuğu: Maegu pasif becerisini kullandığında, Tilki Boncuğu etkisi uygulanır ve her aktif beceri kullanımında bu etki birikimi artar.

Maceracılar, birini veya diğerini seçmek yerine, Pearl Abyss’in Maegu’yu PC’ye ve Woosa’yı mobile getireceği Ocak ayında her iki sınıfı da oynamayı heyecanla bekleyebilirler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Tükiye&MENA ve Black Desert Mobile resmi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.