Ana sayfa Genel Pearl Abyss Gamescom Opening Night Live’da Crimson Desert’ı Tanıttı

Pearl Abyss Gamescom Opening Night Live’da Crimson Desert’ı Tanıttı

134

Global geliştirici ve yayıncı Pearl Abyss, 22 Ağustos Salı günü Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen Gamescom’un Açılış Gecesi Canlı gösterisinde yeni Crimson Desert oyununu tanıttı. Gösteri dünya çapında milyonlarca izleyiciye canlı olarak yayınlandı.

Kliff’in Hikayesine ve Crimson Desert Dünyasına İlk Bakış

Yeni Crimson Desert oynanış fragmanı, 4K yüksek kaliteli oynanış görüntüleriyle 2020’deki ilk çıkışından bu yana kaydedilen önemli geliştirme ilerlemesini gösterdi. Video, “Hernand” bölgesinde meydana gelen olayları araştıran ve geniş bir açık dünyada keşif yolculuğuna çıkan ana kahraman Kliff’in hikayesini anlatıyor. 

YouTube’daki fragmanı buradan izleyebilirsiniz. 

Videoda gerçekçi ve olağanüstü grafik kalitesi sergilenirken, geniş bölgeler ve şehirlerden oluşan açık bir dünyada geçen sürükleyici bir oynanış vurgulanıyor. Öne çıkan diğer özellikler arasında çevre ve NPC etkileşimleri, gerçekçilik hissi ve gelişmiş bir oynanış sunan hareket yakalama savaş ve aksiyon sahneleri yer alıyor.

Crimson Desert ile Göz Alıcı Bir Açık Dünya ve Savaş Deneyimi

Fragman, Crimson Desert’ın zengin açık dünyasında oyuncuların düşmanlara karşı çeşitli nesneleri (ve çevrelerini) nasıl kullanabileceklerini göstermek için göğüs göğüse savaş ve güreş hareketlerinden oluşan çeşitli çatışmaları gösterdi.

Görüntüler, boss dövüşlerinden düellolara ve büyük düşman gruplarına karşı savaşlara kadar, oyuncuları çeşitli mekaniklerle düşmanları alt etmeye zorlayan heyecan verici savaşları vurguladı. Fragmanda ayrıca muhteşem hava dalışları, binalara ve ağaçlara tırmanan, yüksek bariyerlerin üzerinden atlayan karakterlerin yanı sıra, balık tutma, bilek güreşi ve vahşi atları evcilleştirme gibi çeşitli mini oyunlar da gösterildi.

Pearl Abyss’in tescilli yeni nesil “BlackSpace Engine”i ile geliştirilen Crimson Desert, bir açık dünya aksiyon-macera oyunu. İlgi çekici bir ortam ve gerçekçi karakterlerle Crimson Desert, geniş Pywel kıtasında hayatta kalmak için savaşan paralı askerlerin hikayesini anlatıyor. Pearl Abyss, Crimson Desert ile benzersiz bir oyun deneyimi sunmaya hazırlanıyor ve konsol ve PC platformlarında eşzamanlı küresel bir sürüm hedefliyor.

Crimson Desert’ın yeni oynanış videosuna ve detaylı oyun bilgilerine resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Pearl Abyss Hakkında
2010 yılında kurulan Pearl Abyss, PC, mobil ve konsolda kullanılabilen ünlü MMORPG serisi Black Desert ile oyun endüstrisinde lider bir geliştiricidir. Pearl Abyss’in oyunları, şirketin tescilli motoru üzerine kuruludur ve son teknoloji grafikleriyle ünlüdür. Pearl Abyss şu anda yeni nesil oyun motorunu kullanarak Crimson Desert, DokeV ve PLAN 8’i geliştiriyor ve denizaşırı pazarını büyütmeye hazırlanıyor. Pearl Abyss hakkında daha fazla bilgiyi şu adreste bulabilirsiniz:  www.pearlabyss.com