Ana sayfa Öne Çıkanlar Niffelheim iOS için Çıkışını Gerçekleştirdi!

Niffelheim iOS için Çıkışını Gerçekleştirdi!

341
niffelheim-ios-icin-cikisini-gerceklestirdi

Niffelheim iOS için Çıkışını Gerçekleştirdi! “İki boyutlu hayatta kalma oyunu Niffelheim artık iOS cihazlarda. Daha öncelerde PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkmış olan Niffelheim iOS cihazlar için de çıkışını yaptı. Yayıncılık ve geliştiriciliğini Elleda Games’ in gerçekleştirdiği oyun heyecanına iOS cihazlar üzerinden devam ettiriyor. App Store üzerinden erişimi açılan oyunun fiyatı 74,99 TL. Oyunun fragmanına linkten ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=M_cLNtVKXHQ&t=2s

niffelheim-ios-icin-cikisini-gerceklestirdi-2

Niffelheim İle İlgili

Savaşçılar öldükten sonra dahi savaşçı kalmaya devam ederler. Son meydan okuma yolunda yola çıkarak tanrılara kendini kanıtla. Hayatın boyunca soğuk, karanlık ve ölümden korkmadın. Bundan sonra da korkmayacaksın! Yeterli hükmün olduğundan emin ol, kendini savunarak bütün gizemli toprakların gizemini çöz!

Niffelheim iOS için Çıkışını Gerçekleştirdi! Bunları Unutma; Topraklarına saldıran herkesi ez. Kaybeden her düşman seni Asgard’ a daha da yaklaştıracak! Kemikler, dişler, kürkler… Silah ve zırh yapımı için elinden ne geliyorsa kullan. Seni düşmanlardan koruyacak ve saldırganları yok etmene yardımcı olacak bir kale inşa et. Ölüm rahipleri bu sırada sana ultimatom verecek. Onların emirlerine karşı gelerek minyon askerlere karşı savaşabilecek misin?

niffelheim-ios-icin-cikisini-gerceklestirdi-3

Bir Çıkış Yolu Bul

Asgard’ a giden portalın tüm parçalarını tek tek topla. Ancak dikkatli ol. Şiddetli devler, ölümcül örümcekler ve ölümsüz ordular tarafından korunuyorlar.

Sanat

İksirlerini güçlendirmek için mantar ve öldürdüğün hayvanları kullan. Tüm arkadaşlarını beslemek için en iyi yemekleri yap. En güçlü Troll’ ü öldürmek için en güçlü zehri hazırla.

Antik Mağaraları Keşfet

Son savaşı kazanmana yardım edecek güçlü eserler bulmak için dünyanın kalbine ulaş. Karanlığın içindeki gizli şeyleri keşfet. Niffelheim ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.