Ana sayfa Öne Çıkanlar Narcos: Idle Cartel Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı

Narcos: Idle Cartel Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı

590
narcos-idle-cartel-mobil-oyunu-icin-on-kayitlar-basladi

Narcos: Idle Cartel Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı! Birçok partnerin bir araya gelerek oyuncularla buluşturmaya hazırladığı Narcos: Idle Cartel mobil oyunu için ön kayıtlar başladı.

Netflix platformunda bulunan Narcos dizisinden esinlenerek geliştirilen Narcos: Idle Cartel oyunu, mobil oyun dünyasını renklendirmek için geri sayıma başladı. Oyun, oyunculara kendi kartellerini kurup, yönetme olanağını sağlıyor.

Tilting Point, popular Netflix dizisini güzel bir mobil oyuna taşımak için film yapımcısı Gaumont ve oyun geliştiricisi Big Wolf Games ile partnerlik kurdu.

Oyun, popüler Amerikan suç draması Narcos dizisi ile aynı hikayeden esinleniyor. Narcos: Idle Cartel’de oyuncular, bir aile işini miras alan ve ellerini temiz tutmanın ya da hayatta kalabilmek için ne gerekiyorsa yapmanın zor seçimiyle karşı karşıya kalan kahramanların yerini alacak. Kartellerin tehlikeli dünyasına adım atan oyuncuları heyecan ve aksiyon dolu maceralar bekliyor olacak.

Tilting Point’in Başkanı Samir El-Agili, Big Wolf Games’in bu oyun türlerinde bir uzman olduğunu ve hikaye ile oyunu nasıl birleştireceğini bilmelerinden dolayı iyi bir partner olduğunu söyledi. Big Wolf Başkanı İsmail Maiyegun partnerlik için yaptığı açıklamada, Tilting Point’in mobil oyunculara büyük bir eğlence sunmak istediğini söyledi. Tilting Point yaptığı oyun girişimleriyle büyük bir oyuncu kitlesi kazanmış durumdadır. Şirket şu anda 26 oyun üzerinde çalışıyor ve dört ortak girişim projesinde yer alıyor.

Narcos: Idle Cartel ne zaman oyun dünyasına sunulacak ?

Tilting Point ve Big Wolf Games tarafından ortak olarak geliştirilen oyun, 2020 yılında iOS ve Android platformalarında oyunculara sunulacak. Aynı zamanda bu mobil oyun girişimi, Netflix’in film ve dizilerin yanı sıra oyun dünyasında da adının geçmesini sağlayacak.

Narcos : Idle Cartel oyununda oyuncular, kendi kartellerini büyütmeye yardımcı olarak efsanevi El Patron ve diğer hikaye karakterlerinden özel ödüller ve geliştirici eşyalar kazanmak için etkinliklerde rekabet edecekler. Kendi kartel operasyonlarını sıfırdan inşa ederek geliştirecekler.

2020 yılında oyun dünyasına sunulacak olan oyuna ön kayıt yaptırmak isteyen oyuncular için Google Play platformunda kayıtlar başladı. Oyuncular burdan kayıt yaptırabilir.