Ana sayfa Öne Çıkanlar Mi Store’lar Kapandı!

Mi Store’lar Kapandı!

542
Mi Store’lar Kapandı!
Mi Store’lar Kapandı! - MOBİL DELİSİ

Mi Store’lar Kapandı! Global çapta etkisini arttıran korona virüs salgını karşısında şirketlerde konu ile ilgili önlemlerini almaya devam ediyor. Ülkemizde de her geçen gün vaka sayısının artması birçok mağazanın geçici süre ile kapanmasına neden oldu. Bu mağazalardan biri de Evofone distribütörlüğündeki Mi Store’lar oldu. Mi Store mağazaları Xiaomi Evdemiyiz kampanyası ile geçici bir süre kapandı.

Mi Store mağazalarının kapanması ile birlikte online’da yeni kampanyalar başlatıldı. Xiaomi EvdeMiyiz kampanyası ile Evofone müşterilerine birçok farklı paket hazırladı. Bu paketlerden başlıcaları şu şekilde;

  • Evde Çalışma Paketi,
  • Evde Temizlik Paketi,
  • Evde Sağlık Paketi

Mi Store’lar Kapandı! Bu paketlerin yanı sıra Mi Note 10, Mi Note 10 Pro ve Redmi Note 8 Pro gibi modellerde birçok hediye tüketicileri bekliyor. Evofone’un hazırladığı paket içeriklerinde ise Evden Çalışma Paketinde Mi TV Box S, Redmi Note 8, Redmi Airdots Kulaklık ve Redmi 20000 mAh Powerbank 2.2999 TL olarak fiyatlandırıldı.

Evde Temizlik Paketinde ise Mi Robot Vacuum, Mi AirPurifier 2H ve Mi Handheld Vacuum Cleaner 5.199 TL fiyat ile satışa sunuldu.

Evde Sağlık Paketinde ise Mi Smart Band 4, Air Purifier Pro ve Mi Akıllı Tartı 2.199 TL fiyat ile tüketiciye sunuluyor.

Mi Note 10 Pro ve Mi Note 10 satın alan kullanıcılara ise EvdeMiyiz kampanyasına özel Xiaomi Airdots Pro Bluetooth Spor Kablosuz kulaklık ücretsiz olarak hediye edilecek.

Redmi Note 8 Pro satın alan kullancılar için ise Xiaomi Mi Band 4 bileklik ücretsiz olarak verilecek. Redmi Note 8 modelinin hediyesi ise Airdots Pro olarak açıklandı.

Bunların dışında kampanya kapsamında birçok ürün yer alıyor. Daha ayrıntılı inceleme için resmi satış mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Evofone distribütörlüğündeki Mi Store online mağaza indirimlerinin belirli bir süre boyunca devam etmesi bekleniyor.

Öte yandan Mi Store mağazalarının ne kadar daha kapalı kalacağı konusunda Evofone yetkililerinden resmi bir açıklama yapılmış değil. Koronavirüs salgını karşısında alınan önlemler çerçevesinde Mi Store mağazalarının açılacağı tarihinde ilerleyen dönemde açıklanması bekleniyor.