Ana sayfa Öne Çıkanlar MasterChef Türkiye PUBG Mobile İle İş Birliği Gerçekleştirdi!

MasterChef Türkiye PUBG Mobile İle İş Birliği Gerçekleştirdi!

192
masterchef-turkiye-pubg-mobile-ile-is-birligi-gerceklestirdi

MasterChef Türkiye PUBG Mobile İle İş Birliği Gerçekleştirdi! Türk televizyonlarında oldukça ilgi gören yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkyie, PUBG Mobile ile yeni bir iş birliği içinde.

Battle Royale oyunlarından en büyük ikon olan PUBG Mobile, Türkiye sosyal medya hesabı üzerinden bir gönderi paylaştı. Gönderide “Tavalar hazır, ocak açık, tarifler burada” ifadelerine yer verdi. Özellikle bu gönderi ile birlikte PUBG Mobile Türkiye, MasterChef Türkiye ile gerçekleştirdikleri anlaşma ile kısa bir süre içerisinde etkinliklerin belirtti.

masterchef-turkiye-pubg-mobile-ile-is-birligi-gerceklestirdi-2

Milyonlarca kişiyi ekran başına toplayan aşçılık ve yemek programı olan MasterChef Türkiye, mobil oyun camiasında en çok oynanan oyunların ilk sırasında yer alan PUBG Mobile ile ortak bir işe başlıyor.

Şu zamana kadar hiçbir resmi bir açıklama gerçekleştirilmese de çoğu kişinin tahminlerine göre bazı içerik üreticisi kişilerin MasterChef ile ekranlarımıza gelmesi olası. Bunun haricinde yapılan tahminlere göre PUBG Mobile’ın etkisini göstermiş olduğu Youtube dünyası içinde içerik üreticileri tarafından paylaşımları yapılacak.

İzleyenlerini ekranın başından ayırmayan MasterChef, programın kadrosunu daha açıklamadı. Bu sebeple de milyonlarca takipçinin aklında Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya gibi yarışmanın yüzü haline gelmiş kadronun bu yarışma kadrosunda bulunup bulunmayacağı sorusu yer alıyor.

masterchef-turkiye-pubg-mobile-ile-is-birligi-gerceklestirdi-3

PUBG Mobile Espor Turnuvalarında 2021 Türkiye Sponsoru Kim Olacak? 2021 senesinin başlarında PUBG Mobile yıl içinde düzenlenecek olan turnuvaların sponsorunun Xiaomi olacağını dile getirmişti. Bunun yanında yapılan MasterChef PUBG iş birliği göstermekte ki; PUBG Mobile tanıtımı gittikçe büyüyor. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sitemizi takipte kalın.