Ana sayfa Öne Çıkanlar Macera oyunu One Hand Clapping, Mobil Cihazlara Geliyor!

Macera oyunu One Hand Clapping, Mobil Cihazlara Geliyor!

282
macera-oyunu-one-hand-clapping-mobil-cihazlara-geliyor

Macera oyunu One Hand Clapping, mobil cihazlara geliyor! Müzikal macera türündeki oyun One Hand Clapping: PC, Google Stadia, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için zaten bulunuyordu.

Yayıncılığını HnadGames’in üstlendiği, geliştiriciliğini ise Bad Dream Games’in gerçekleştirdiği macera oyunu OneHand Clapping, artık mobil cihazlarda.

macera-oyunu-one-hand-clapping-mobil-cihazlara-geliyor-2

Bugün Steam üzerinden erken erişim sürecini başlatan oyun mobil cihazlar için de çıkışını gerçekleştireceğini açıkladı. Ne yazık ki mağaza sayfaları açık değil. Bu sebeple de çıkış tarihi, gereksinimleri ve fiyatı gibi detaylarına ulaşılamıyor. Oyun ayrıca Xbox, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için de çıkışını yapacak.

macera-oyunu-one-hand-clapping-mobil-cihazlara-geliyor-3

Oyunun fragman ve tanıtım yazısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Mlx-h1AXwhs

One Hand Clapping İle İlgili

OneHand Clapping, oyundaki müzikal bulmacaları çözerek, sesinizin gücüyle dünyayı değiştirmeniz için mikrofonunuza şarkı söylemeye davet eden 2D bir platform oyunu. Bu benzersiz ve olağanüstü oyun mekaniği sebebiyle kendinizi ifade etme özgürlüğünü tanıyarak hem şarkı sesiniz hem de içinizdeki sese olan güveninizin artmasına yardımcı olur.

Yanlış notalara basacaksınız diye korkmayın. One Hand Clapping’te risk alarak hata yapmanız ve bunlardan ders çıkarmanız çok daha önemlidir. Sesinizin sizi ne kadar ileri taşıyabileceğini öğrenin! OneHand Clapping  dünyası, duyguları bastırmadan kendinizi ifade edebilmeniz için size ilham kaynağı oluyor. Tek ihtiyacınız mikrofon, kulaklık ve ses! OneHand Clapping ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.