Ana sayfa Öne Çıkanlar League of Legends Wild Rift Açık Betada Rekor İndirme!

League of Legends Wild Rift Açık Betada Rekor İndirme!

273
league-of-legends-wild-rift-acik-betada-rekor-indirme

League of Legends Wild Rift Açık Betada Rekor İndirme! Mobil platformun resmi League of Legends oyunundan yeni bir rekor açıklaması daha geldi. Açık beta olarak piyasaya sürülen LoL: Wild Rift, Amerika’da kısa süre içerisinde 2.9 milyon indirme almayı başardı.

league-of-legends-wild-rift-acik-betada-rekor-indirme-2

LoL: Wild Rift gelirlerinde artış! SensorTower tarafından yayınlanan rapora göre Riot Games’in MOBA oyunu 28 Mart tarihinden itibaren bu yana indirme sayısında 66 kat artış gördü. Amerika’da açık beta olarak çıkarılan oyun aynı zamanda birçok ülkede de piyasaya sürüldü. İlk piyasaya sürüldüğü ülkelerden biri olan Brezilya oyun indirmelerinin %32’sini üstlendi.

Açık Beta Rekora Doymuyor

İndirmelerde 2. sırada Meksika, 3. sırada ise ABD karşımıza çıktı. 29 Mart tarihinde bir önceki güne göre %142 artış ile 285.000 dolar oyuncu harcaması kazandı. Wild Rift, 154 bin dolar,toplam gelirin %24’ünü oluşturan ise Amerika oldu. İkinci sırada Güney Kore ve hemen ardında üçüncü sırada Kanada yer aldı.

league-of-legends-wild-rift-acik-betada-rekor-indirme-3

League of Legends Wild Rift Açık Betada Rekor İndirme! Oyun Nisan ayı başlarında tam sürüm olarak Amerika’ da çıkarılacak. 2020’nin Ekim ayında Japonya, Singapur ve Güney Kore gibi ülkelere ise çoktan gitmişti. Aynı şekilde 2020’nin Aralık ayına kadar Avrupa, Okyanusya, Tayvan ve Vietnam’ da da piyasaya çıkarılmıştı. Son hamle Amerika’dan bekleniyor. League of Legends Wild Rift ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.