Ana sayfa Öne Çıkanlar Küçük Ama Güçlü, Yeni Shai Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor

Küçük Ama Güçlü, Yeni Shai Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor

341
kucuk-ama-guclu-yeni-shai-sinifi-black-desert-mobilea-geliyor

Pearl Abyss bugün, yepyeni bir sınıf olan Shai’nin 23 Mart tarihinde Black Desert Mobile evrenine geleceğini açıkladı. Bu yeni sınıf, savaş ve keşif yapmaktan hoşlanan Maceracılar için mükemmel bir seçim olacak.kucuk-ama-guclu-yeni-shai-sinifi-black-desert-mobilea-geliyor (2)Florin yakınlarındaki bir ormandan gelen Shai, keşif konusunda oldukça hünerli olacak. Çok çeşitli güçlendirmeler ve iyileştirme büyüleri ile donatılmış olan kahraman, bumerang benzeri silahı Florang’ı ve alt silahı Vitclari’yi kullanarak düşmanlardan kaçabilecek ve takım arkadaşlarını koruyabilecek. 23 Mart’ta resmi olarak macerasına başlayacak olan Shai için Maceracılar, 16 Mart’tan itibaren ön oluşturma yapabilecekler.

kucuk-ama-guclu-yeni-shai-sinifi-black-desert-mobilea-geliyor (3)Yeni Savaş Modu ile Takımını Topla, Savaşa Hazırlan

kucuk-ama-guclu-yeni-shai-sinifi-black-desert-mobilea-geliyor (1)Black Desert Mobile evrenine yeni bir PvP modu “Battlefield of Sun (Güneş Savaş Alanı)” da eklendi. Bu devasa yeni savaş modu, Black Desert dünyasının savaş halindeki iki bölgesi olan Valencia ve Calpheon arasındaki savaşı temel alıyor. Maceracılar artık 30’a karşı 30 savaşlara katılabilecekler. Böylece PvP hayranlarına gerçek bir heyecan getirecek büyük ölçekli bu savaşta, sunucular arasında bir taraf seçtikten sonra başkalarıyla savaşabilecekler.

Son olarak, Ramoness Şampiyonası’nın bu yılki ilk sezonu Black Desert Mobile’a geliyor. 3’e 3 PvP modu olan Ramoness Arena’da dövüş becerilerini sergilemek isteyen Maceracılar, bu fırsatı dünyanın en güçlü oyuncuları olduklarını kanıtlamak için kullanabilecek. 7 Mart tarihine kadar kayıtların açık olacağı şampiyonada, ilk karşılaşmalar 16 Mart tarihinde başlayacak.

Black Desert Mobile hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.