Ana sayfa Öne Çıkanlar Just Cause: Mobile Müjdesi!

Just Cause: Mobile Müjdesi!

40
just-cause-mobile-mujdesi

Just Cause: Mobile Müjdesi! Square Enix’in popüler oyunu Just Cause’un mobil sürümü için oyun severlere müjdeli haber duyuruldu. 2021 yılında App Store ve Google Play Store üzerinden erişilebilir olacak olan oyunda bir tek oyunculu ve üç çok oyunculu mod yer alacak. Şirket duyurusunu yaptığı bu haberde birde oyun ile ilgili tanıtım videosu yayınladı.

just-cause-mobile-mujdesi-2

Oyun dünyasının köklü isimlerinden Square Enix en popüler oyun serilerinden biri olan Just Cause’nin mobil versiyonunu resmi olarak duyurdu. iOS ve Android platformları için yayınlanacak olan oyun Just Cause: Mobile 2021 yılıdna dünya genelinde yayında olacak ve oyun severlerin beğenisine sunulacak. Hem tek oyunculu hemde çok oyunculu modların yer alacağı oyunda farklı deneyimler ve sürprizler oyun severleri bekliyor.

Just Cause: Mobile Müjdesi! Oyunun tek oyunculu modunda yer alacak Firebrand isimli gizli bir projenin bir üyesi olunacağı söylentiler arasında yer alıyor. Bu oyun modu açık dünyanı tüm avantajlarını da deneyimleme şansı sunuyor. Çok oyunculu modda ise üç farklı seçenek bizleri bekliyor olacak. Bunlar, 30 kişilik rekabetçi karşılaşma modu, 10’ar kişilik 3 takım halinde ayrılarak rakipleri alt etmeye çalışacak ve takımı kazanması için kıyasıya mücadeleye girilecek. İkinci çevrimiçi mod 4’er kişilik takım ile ortak görevleri üstlenmek ve düşmanları alt etmek.

just-cause-mobile-mujdesi-3

Son çevrimiçi oyun modu ise Meydan Okuma olacak. En iyi mobil oyuncularla karşı karşıya gelinecek meydan okuma modunda büyük bir heyecan sizleri bekliyor. Oyun ayrıca bu modda oyunseverlere sürpriz hediyelerde kazandıracak. Oyunun tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz. Just Cause: Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.