Ana sayfa Öne Çıkanlar iPhone 12 Tasarım Detayları Hakkındaki Tahminler

iPhone 12 Tasarım Detayları Hakkındaki Tahminler

349
iphone-12-tasarim-detaylari-hakkindaki-tahminler

iPhone 12 Tasarım Detayları, Özellikleri ve Çıkış Tarihi Hakkındaki Tahminler! Eylül ayında muhtemel olarak online düzenlenecek Apple lansmanında yeni akıllı telefon ailesi iPhone 12’nin tanıtılması bekleniyor. Tasarımsal olarak geçmiş modellere göz kırpacağı beklenen iPhone 12’nin dört farklı model ile çıkması bekleniyor. iPhone 12 hakkında fiyat, özellik, tasarım detayları tahminleri ise şu şekilde.

Geçtiğimiz yıl yakaladığı satış başarısının ardından Apple yeni telefon ailesi iPhone 12’lerde de başarıyı sürdürmeyi hedefliyor. Ülkemizde vergiler ile birlikte tartışılan bir fiyat ile raflarda yerini alan iPhone 11 modellerinin ardından yeni seri iPhone 12 modellerinin nasıl fiyatlandırılacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Eylül ayında tanıtılacak modelin tasarımsal ve özellik anlamında pek çok bilgi kesinleşmiş durumda.

4 farklı model ile çıkacak olan seri, geçmiş modellerde olduğu gibi köşeli bir yapı ile karşımıza çıkması tahmin ediliyor. IPhone 6 modeli ile veda edilen bu tasarımın yeniden dönmesi beklenen tasarımsal özellikler arasında yer alıyor. Tüm modellerin 5G teknolojisini destekleyeceği ve çekilen fotoğrafların LIDAR teknolojisi ile çığır açması bekleniyor. Ancak son günlerde de oldukça gündem olan kutu içeriği konusu kullanıcıların canını sıkacak gibi gözüküyor.

İphone 12 Tasarım Detayları

iPhone 12 – 12 Max – 12 Pro ve 12 Pro Max olarak piyasaya çıkacak telefonların kutu içeriğinde şarj cihazının çıkmayacağı iddiları her geçen gün artıyor. Alüminyum ve metal alaşımdan oluşan gövde şık bir görünüme sahip olacak.

EarPods kablolu kulaklıklarında yer almayacağı tahmin edilen telefonların tamamen kablosuz iPhone söylemi ile çıkması bekleniyor.

iPhone 12 Tasarım Detayları, Özellikleri ve Çıkış Tarihi Hakkındaki Tahminler! Modeller 3 farklı boyut ve 2 farklı çerçevede karşımıza çıkması bekleniyor. 5,4 inç ekrana sahip alüminyum çerçeveli iPhone 12 modelinin dışında 6,1 inç ekrana sahip alüminyum çerçeve iPhone 12 Max modeli bekleniyor. Ayrıca 6,1 inç ekrana sahip paslanmaz çelik çerçeve iPhone 12 Pro modelinin çıkması bekleniyor.

Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone modelleri hakkındaki tahminler bu şekilde ilerleyen haftalarda daha net bilgiler ile telefonlar hakkında bilgilerin ortaya çıkması da bekleniyor.