Ana sayfa Öne Çıkanlar iPhone 12 Serisinin Tarihi Ortaya Çıktı!

iPhone 12 Serisinin Tarihi Ortaya Çıktı!

422
iphone-12-serisinin-tarihi-ortaya-cikti

iPhone 12 Serisinin Tarihi Ortaya Çıktı! Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden Apple yeni serisi iPhone 12 ailesinin tanıtılacağı tarih ortaya çıktı. Twitter üzerinden yapılan iddiaya göre Apple bu yıl iki farklı etkinlik düzenleyecek. Yeni iPhone modelinin yanı sıra diğer Apple ürünlerinin de tanıtımının yapılması bekleniyor.

Twitter üzerinde bir kullanıcı tarafından ortaya atılan iddiaya göre Apple, iPhone 12 serisini 8 Eylül tarihinde duyuracak. Ayrıca bu tarihten 2 ay sonra yeni bir etkinlik ile yeni tanıtımlar gerçekleştireceği de iddia edildi. İHacktu isimli kullanıcının iddialarına göre 8 Eylül’de gerçekleştirilecek olan etkinlikte 5G destekli yeni iPhone modelinin yanı sıra Apple Watch, AirPower ve iPad tanıtımlarının da yapılacağı iddia edildi.

Öte yandan 27 Ekim tarihine başka bir etkinliğinde düzenleneceği belirtildi. Bu etkinlikte de yeni Macbook serilerinin ve iPad Pro modelinin tanıtımının yapılması bekleniyor. Yeni Macbook modellerinde MacBook Pro 13 inç Apple işlemcili modelinin tanıtılması bekleniyor. Yeni iPhone 12 serisi ve diğer modellerin tanıtımın yapılacağı bu tanıtımın çevrimiçi mi yoksa fiziksel olarak mı gerçekleştirileceği konusunda ise henüz net bir bilgi yok.

iPhone 12 Serisinin Tarihi Ortaya Çıktı! Etkinlikte tanıtılması beklenen bir diğer ürün ise Apple Glass. Uzun zamandır gündemde adı dönen Apple Glass’ın bu yıl sonunda kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Gözlüğün global fiyatının ise 499 dolar olması bekleniyor. Yeni iPhone serisi olan iPhone 12’nin 5G bağlantı desteği sunan ilk iPhone serisi olma özelliğini de taşıyacak. Henüz Apple tarafından konu ile ilgili olarak resmi bir açıklama gelmiş değil. İlerleyen haftalarda etkinlikler ve tanıtılacak diğer Apple ürünleri olan MacBook, iPad, Apple Watch ve Apple Power hakkında resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.