Ana sayfa Öne Çıkanlar Hundred Days Mobil Cihazlar için Duyuruldu!

Hundred Days Mobil Cihazlar için Duyuruldu!

201
hundred-days-mobil-cihazlar-icin-duyuruldu

Hundred Days Mobil Cihazlar için Duyuruldu! Broken Arms Games tarafından yayıncılığı ve geliştiriciliği yapılan strateji oyunu Hundred Days mobil cihazlar için çıkış yaptı. Şarap yapma üzerine bir oyun olan Hundred Days App Store ve Google Play’de oyun severleri bekliyor.

Mobil platformlarda her geçen gün yeni oyunlar ile karşılaşmaya devam ediyoruz. Bu oyunlara eklenen bir yenisi de Hundred Days oldu. Broken Arms Games oyunu her iki mobil mağazada da yayına çıkardıklarını da duyurdu. Bir çeşit şarap yapma oyunu olan Hundred Days toprak ve doğa ile ilgilenerek en iyi şarabı üretmeye çalışmak üzerine kurulu bir oyun.

hundred-days-mobil-cihazlar-icin-duyuruldu-2

Hundred Day oyununun fragmanına da linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyun App Store üzerinde 54,99₺ fiyat ile satışa çıkarken Google Play Store’da ise 57,99₺ fiyat etiketi bulunuyor. Mobil pazara baktığımızda biraz yüksek fiyatlı gibi gözükse de oyun dinamikleri ve stratejik hikayesi ile oynanmaya değer bir yapım. Broken Arms Games oyunun fiyatı ile ilgili bir güncelleme ya da indirim olup olmayacağı konusunda ise henüz bir açıklama yapmadı. Oyunun indirme linkleri ise şu şekilde;

Google Play; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brokenarmsgames.hundred

App Store; https://apps.apple.com/tr/app/hundred-days/id1581549121

Hundred Days Mobil Cihazlar için Duyuruldu! Hundred Day ve çok daha fazla mobil oyun için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.