Ana sayfa Öne Çıkanlar Honor of Kings Kapalı Betası Türkiye’de Erişime Açıldı!

Honor of Kings Kapalı Betası Türkiye’de Erişime Açıldı!

162
honor-of-kings-kapali-betasi-turkiyede-erisime-acildi

Honor of Kings Kapalı Betası Türkiye’de Erişime Açıldı! Dünyanın en popüler mobil oyunları arasında yer alan Honor of Kings kapalı betası ülkemizde resmi olarak erişime açıldı. Android işletim sistemine sahip mobil cihaz sahipleri MOBA türündeki bu oyunu Türkçe yerelleştirişmiş içerikleri ile oynayabilecek. iOS kullanıcıları için ise oyun bir sonraki test aşamasının ardından indirilebilir hale gelecek.

Oyuncular beta sürümü ile temel oyun deneyimine ve dengeli bir oynanış testi yapabilecekleri erken erişim versiyona sahip olacaklar. Öte yandan oyuncular, sınırlı oyun modları ve tamamı kendine has tasarım ve özelliklere sahip 60 benzersiz kahraman arasında da seçim yapılabilecek. Beta test dönemi süresince Honor of Kings ekibi, oyunculardan özellikle oyun deneyimi, ağ bağlantıları ve yerelleştirme gibi konularda mevcut içerik ve sonraki geliştirmeler için geri bildirim yapmalarını bekliyor.

honor-of-kings-kapali-betasi-turkiyede-erisime-acildi-2

Honor of Kings Kapalı Beta ile Sonunda Türkiye’de!

Oyunun kapalı betasını indirmek için buraya tıklayabilir ve resmi site üzerinden kapalı beta kaydınızı oluşturabilirsiniz. Öte yandan oyun ile ilgili resmi olarak yayınlanan kapalı beta duyuru videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

2015 yılında Çin’de piyasaya sürülen ve bütün dünyada büyük ses getiren yapım 100 milyon günlük aktif oyuncu sayısı ile dikkatleri çekiyor.  Kapalı beta sürümü ve gelecek dönemler için oyunun bizlere ne gibi yenilikler sunacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Honor of King ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.