Ana sayfa Öne Çıkanlar Harry Potter: Puzzles & Spells Yayınlandı!

Harry Potter: Puzzles & Spells Yayınlandı!

90
harry-potter-puzzles-spells-yayinlandi

Harry Potter: Puzzles & Spells Yayınlandı! Zynga yapımı yeni mobil Harry Potter oyunu geçtiğimiz gün Android ve iOS için yayınlandı. Harry Potter deneyimini mobil platforma taşıyan oyunda Muggle olarak başlanan serüvende en iyi büyücü olmak için mücadele ediliyor. Harry Potter filmi müzik ve seslendirmelerini de içeren oyun şimdiden olumlu yorumlar almaya başladı.

Mobil oyun sektörünün önemli markalarından Zynga geçtiğimiz gün yeni oyunu Harry Potter: Puzzle & Spells’i Android ve iOS işletim sistemleri için yayınladı. Harry Potter hayranlarını heyecanlandıran bu oyunda hikayenin yanı sıra film orijinal müzik ve seslendirmeleri de yer alıyor. Harry Potter ve oyun severler için benzersiz bir oyun deneyimi olarak karşımıza çıkan bu yapım bir süre daha gündemde duracak gibi gözüküyor.

Harry Potter: Puzzles & Spells adlı oyunda muggle olarak başlayan serüvende iyi bir büyücü olma yolunda ilerleniyor. Başlangıçta hiçbir büyü yeteneğine sahip olmayan karakter verilen görevleri yerine getirdikçe büyücülük dünyasının önemli isimlerinden biri olma yolunda ilerliyor. Hogwarts sanal deneyimini yaşatan oyun oldukça sürükleyici.

Harry Potter: Puzzles & Spells Yayınlandı! Karakter yeteneklerini geliştirmek için çeşitli bulmacaları tamamlayarak ilerlenen oyunda sık sık Harry Potter evreninden tanıdık karakter ve simgelere rastlamak mümkün. Ayrıca hikaye dışında günlük görevler ile de ekstra ödül ve başarı puanları da sizi bekliyor.

Zynga yapımı yeni mobil oyun Harry Potter: Puzzles & Spells’e iOS ve Android üzerinden ücretsiz olarak ulaşmak mümkün. Oyun içi satın alımlarında bulunduğu oyunu hemen denemek için aşağıdaki linklerden erişim sağlayabilirsiniz.

iOS : https://apps.apple.com/tr/app/harry-potter-puzzles-spells/id1434505322

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zynga.pottermatch&hl=tr