Ana sayfa Öne Çıkanlar Godzilla ve Kong, Pubg Mobile’a Geliyor!

Godzilla ve Kong, Pubg Mobile’a Geliyor!

351
godzilla-ve-kong-pubg-mobilea-geliyor

Godzilla ve Kong, Pubg Mobile’a Geliyor! PUBG Mobile x Godzilla vs Kong, 21 Mart tarihinde düzenlenen 3. Yıl dönümü Canlı Yayın Partisi’nde resmi olarak duyuruldu. Yönetmen Adam Wingard, iş birliğinin bir parçası olarak oyunda film ile aynı temaya sahip yeni bir mod olacağını da söyledi. Bu modda da oyuncular Godzilla ve Kong gibi canavarlarla karşılaşabilecek.

Godzilla ve Kong Crossover etkinliğinde PUBG Mobile’ a gelecek.

godzilla-ve-kong-pubg-mobilea-geliyor-3

Önümüzdeki ay Godzilla ve Kong,oyuna geliyor. Son birkaç gündür, PUBG Mobile oyuncusuysanız, muhtemelen oyunda gizemli ayak izleri görmüşsünüzdür. Hatta iskelet kalıntıları ve pençe izleri bile mevcuttu. Bunlar, bilim kurgu filmi “Godzilla vs. Kong” ile alakalı, PUBG Mobile’ ın Crossover etkinliği ile ilgiliydi. PUBG Mobile resmi Twitter sayfasında Godzilla vs. Kong’ un 11 Mayıs’ ta Crossover etkinliği içerisinde oyuna geleceğini açıkladı.  Oyunun bu ay başlarında yayınlanmış olan beta sürümünde getirilecek yenilik ile ilgili bazı bilgiler gösterildi. Erangel ve Sanhok haritalarına bu canavarlar da eklendi.

godzilla-ve-kong-pubg-mobilea-geliyor-2

Godzilla ve Kong, Pubg Mobile’a Geliyor! Oyuncular oyuna paraşütle inmeye hazırlanırken, titanlar mini haritada görünmeye başlıyorlar. Canavarlar harita içerisinde dolaşıyorlar. Bunun dışında genellikle binaları yok ediyor ve aynı zamanda da yollarına takılan oyuncuları eziyorlar. Küçük titanlar ateş edilerek öldürülebiliyor. Fakat Godzilla ve Kong mermilerden zarar görmüyor. Kong, Sanhok haritasında kristallerden oluşan bir iz bırakarak gezecek. Bu izler de oyuncular için daha hızlı koşmalarına ve daha yükseğe zıplayabilmeleri adına bir buff verecek. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.