Ana sayfa Öne Çıkanlar Gaming in Turkey’de Üst Düzey Atama

Gaming in Turkey’de Üst Düzey Atama

349
mobil-delisi-gaming-in-turkeyde-ust-duzey-atama

Oyun ve espor ajansı Gaming in Turkey’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Gaming in Turkey’in Pazarlama Direktörü olarak görev alacak isim Bilge Karageyik oldu.

Türkiye’de oyun sektörünün önemli markalarından Gaming in Turkey kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Gaming in Turkey’in yeni Pazarlama Direktörü Bilge Karageyik oldu. Uzun yıllara dayanan pazarlama deneyimi e-spor sektörüne taşıyan Karageyik, Gaming in Turkey’in tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

gaming-in-turkeyde-ust-duzey-atama-1

 

Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Bilge Karageyik, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi Finansal Teknolojiler Bölümü’nde tamamladı.Kariyer hayatına 2003 yılında bankacılık, finans sektöründe başlayan Karageyik, Türkiye’nin önde gelen bankalarında; kurumsal, ticari, perakende bankacılık alanlarında çeşitli pozisyonlarda görevler üstlendi. Denizbank’ta şube müdürlüğü görevinin ardından Denizbank Dijital Kuşak Bankacılığı ve İnovasyon Komitesi’nde aktif görevler aldı. Karageyik son olarak, Denizbank bünyesinde Türkiye’nin ilk ulusal dijital cüzdanı fastPay’in satış ve pazarlamasından sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev yaptı. Gaming in Turkey’de Üst Düzey Atama!