Ana sayfa Öne Çıkanlar Galaxy A11 Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Galaxy A11 Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı!

410
Galaxy A11 Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı!
Galaxy A11 Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı! - MOBİL DELİSİ

Galaxy A11 Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı! Samsung giriş seviyesi telefonlarına bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Galaxy A11 olarak isimlendirilen telefonun yeni render görüntüleri ortaya çıktı. Sızıntılara ve çıkan görüntülere bakıldığında sızıntıların büyük bir bölümünün doğru olduğunu söyleyebiliriz. Galaxy A11 arkada üç kamera ile konumlanırken, Infinity-O ekrana sahip olacak.

Samsung Galaxy A11, tasarım olarak bakıldığında dışı plastik olarak karşımıza çıkıyor. Uygun bütçeli telefon Samsung’un giriş seviyesi telefonları arasında yer alacak. Telefonun tasarımsal olarak kalın çerçeveli olması da dikkatleri çekiyor. Tasarımın bu şekilde olmasının en büyük etkeni de uygun bütçeli olması.

Samsung’un uygun bütçeli yeni modeli tam bir fiyat performans cihazı olduğunu söyleyebiliriz. Satış rekorları kırması hedeflenen cihazın nasıl bir başarı elde edeceğini ilerleyen dönemde göreceğiz.

Galaxy A11 Özellikleri

Samsung Galaxy A11 ekran tarafında 6.2 inç HD+ teknolojisine sahip bir ekran ile karşımıza çıkıyor. Kalın çerçevelerin dikkati çektiği ekranda HD+ görüntü kullanıcılara sunulacak. Bellek tarafında 3 GB RAM ile gelecek olan telefon güçlü sayılabilecek bir bellek performansı sunacak. İşlemci kısmında ise Samsung sekiz çekirdekli F/P odaklı Exynos 7 kullanılacak olan model tam bir fiyat performans canavarı olacak gibi gözüküyor.

Batarya tarafında giriş seviyesinde alışılmışın aksine 5000 mAh’lik dev bir pil yer alıyor. Kamera tarafına bakıldığında arkada üçlü kamera konumlanmış. 13 megapiksellik ana sensör, 2 megapiksellik derinlik sensörü ve 5 megapiksellik bir sensör daha yer alacak. Bu 55 megapiksellik kameranın işlevi konusunda henüz net bir açıklamada yapılmamış durumda. Öte yandan cihazın ön kamera tarafında nasıl bir sensör ile karşımıza çıkacağı da açıklanmış değil.

Fiyat performans odaklı olarak üretilen ve giriş seviyesi olmasına rağmen oldukça güçlü özellikler sunan Samsung Galaxy A11’in nasıl bir başarı yakalayacağı merak konusu. Cihazın yurtdışı ve ülkemizde satışa sunulacağı tarih hakkında henüz net bir açıklama yok. Tarih konusunda olduğu gibi fiyat konusunda da henüz net bir açıklama yapılmış değil.