Ana sayfa Öne Çıkanlar Fortnite’a Eklenecek Olan Yeni Karakter Rick Grames Olacak!

Fortnite’a Eklenecek Olan Yeni Karakter Rick Grames Olacak!

225
Fortnite’a Eklenecek Olan Yeni Karakter Rick Grames Olarak Açıklandı!

Fortnite’a Eklenecek Olan Yeni Karakter Rick Grames Olacak! Andrew Lincoln, The Walking Dead dizisinde canlandırmış olduğu Rick Grames karakteri ile Fortnite’a giriş yaptı.

Fortnite’ta, The Walking Dead dizisindeki Rick Grimes karakteri, kozmetik eşyaları ile birlikte markete eklendi. Epic Games, The Walking Dead ve Fortnite işbirliğini 10 Ekim Pazar günü paylaştı. Fortnite yapmış olduğu paylaşımda “Bize hayatın her alanından geçmemiz için gerekenleri ve ahireti gösterdi. Şimdi Mağazada bulunan Rick Grimes Kıyafetini alın!” şeklinde açıklamalara yer verdi.

fortnitea-eklenecek-olan-yeni-karakter-rick-grames-olarak-aciklandi-2

Battle Royale türünün en popüler isimlerinden olan Fortnite, her geçen gün bünyesinde bulunan karakter sayısını artırmaya devam ediyor. Fortnite daha önce, Marvel, DC, Star Wars ve daha birçok marka ile anlaşmalar yaptı. Yeni yapılan bu anlaşma ile de The Walking Dead’in sevilen karakteri olan Rick Grimes oyuna dahil oluyor.

Fortnite içerisindeki Rick Grimes, Andrew Lincoln tarafından oynanan karakter üzerine modellenmiş. Oyuncu paketinin içerisinde karakter haricinde birden fazla farklı aksesuar da bulunuyor. Rick Grimes, Fortnite’a katılan ilk The Walking Dead karakteri değil. Bundan önce oyuna gelen isimler Daryl Dixon ve Michonne idi. Rick Grimes’ın eklenmesi ile birlikte bu karakterler de yeniden mağazaya geldi.

fortnitea-eklenecek-olan-yeni-karakter-rick-grames-olarak-aciklandi-3

Fortnite’a Eklenecek Olan Yeni Karakter Rick Grames Olarak Açıklandı! Rick Grimes şu anda Fortnie mağazasında satın alınabilir durumda. Fortnitemares haftasında eklenmiş olan Rick Grimes karakterinın haricinde silah dolu şerif çantası ve demir başlı sopa bulunuyor. Eğer The Walking Dead ve Fortinte hayranı iseniz, mağazaya göz atmayı unutmayın. Fortnite ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takip14te kalın.