Ana sayfa Öne Çıkanlar Fortnite Galaxy Kupası Duyuruldu!

Fortnite Galaxy Kupası Duyuruldu!

343
fortnite-galaxy-kupasi-duyuruldu

Fortnite Galaxy Kupası Duyuruldu! Fortnite mobil platformda da e spor turnuvalarına ağırlık vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün oyunun yeni mobil turnuvası Galaxy Kupası duyurusu yapıldı. Kıyasıya mücadele içerisinde geçecek olan turnuvada ödül ve detaylarda açıklandı.

Turnuvaya dahil olmak için kullanıcıların yapması gereken aşamalarda çok kolay. Fortnite destekli vir Android cihazdan oyunu indirerek ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz. Eğer Samsung bir cihaz kullanıyorsanız Galaxy Store’dan, Diğer Android cihazlarda ise Play Store üzerinden oyunu indirmek mümkün. Daha sonrasında Epic hesabı ile İki Aşamalı Kimlik Doğrulama’yı etkinleştirerek Galaxy Kupası’na katılım sağlayabilirsiniz.

Galaxy Kupası devam ettiği tarihler boyunca her gün en iyi oyunlara Galaxy Kaşifi kostümü verilecek. En iyiler arasında yer alabilmek için en az beş oyuna katılınması gerekmektedir. Kazananlar ise şu şekilde olacak;

  • Avrupa ilk 10.000 Kişi,
  • Kuzey Amerika Doğu; İlk 7.500 Kişi
  • Kuzey Amerika Batı; İlk 2.500 Kişi
  • Latin Amerika; İlk 2.500 Kişi
  • Asya; İlk 1.250 Kişi
  • Ortadoğu; İlk 1.250 Kişi
  • Okyanusya; İlk 1.250 Kişi

Fortnite Galaxy Kupası Duyuruldu! Turnuvaya katılamayan ve bu kostümleri isteyen oyuncular için ise Galaxy kaplamaları ilerleyen günlerde mağaza üzerinden de satılacak. Cihazın Fortnite uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.epicgames.com/fortnite/tr/faq

Bulunduğunuz bölgedeki turnuva detaylarına ayrıntılı şekilde erişebilmek için Android cihazlardan Fortnite’ı açarak, oyun içerisindeki Rekabet sekmesine göz atabilirsiniz. Fortnite ve çok daha fazlası için Mobil Delisi’ni takipte kalın.