Ana sayfa Öne Çıkanlar Football Manager 2023 ile Mobil Oyunda 3D Özelliği!

Football Manager 2023 ile Mobil Oyunda 3D Özelliği!

205
football-manager-2023-ile-mobil-oyunda-3d-ozelligi

Football Manager 2023 ile Mobil Oyunda 3D Özelliği! Sports Interactive’in geçtiğimiz günlerde Football Manager 2023 mobil versiyonu ile ilgili olarak yayınladığı bilgiler arasında heyecanlandıran haberler yer aldı. Football Manager 2023 bu yıl mobil oyunculara da 3D görüntü özelliğini sunacak.

Oyunun Touch sürümünün bu sene mobil cihazlara geri döneceği müjdesi geçtiğimiz günlerde verilmişti. Football Manager 2023 ve Football Manager 2023 Touch adında iki sürümün yayınlanacağı oyunda, Touch versiyonu mobilde Apple Arcade’e özel olarak çıkacak. iPhone, iPad, Mac ve Apple TV cihazları için yayınlanacak bu versiyon geleneği bozmayarak Nintendo Switch için de gelecek. Android tarafı ise bu sürüm için gelecek yılı bekleyecek.

iPhone’da ilk kez 3D Maç Özelliği Geliyor!

Football Manager 2023 Touch versiyonu ile 3D maç motoru oyuna dahil edilmiş olacak. iPhone kullanıcıları bu özellik ile birlikte bilgisayar versiyonunda olduğu gibi bir Football Manager deneyimi yaşayacak. Bu yıl yenilikleri bitmeyen oyunda 120’nin üzerinde lig yer alacağı haberi de yapımcı tarafından verildi. Ekim ayında daha detaylı ve kapsamlı yenilik açıklamasının da yapılması bekleniyor.

Football Manager 2023 8 Kasım’da Çıkıyor!

Oyun UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve UEFA Süper Kupa turnuvalarının da lisanslarını aldı. Turnuvaya dair gerçek maç grafikleri ve formatlar kullanılacak.

Oyun 8 Kasım 2022 tarihinde resmi olarak yayına sunulmuş olacak. Oyunun PC ve mobil platformlar dışında konsolda da yayınlanacağını açıklandı. Football Manager 2023 ve çok daha fazla mobil oyun haberi için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.