Ana sayfa Öne Çıkanlar eFootball PES 2021 İndirme Başarısıyla Şaşırttı! 

eFootball PES 2021 İndirme Başarısıyla Şaşırttı! 

905
efootball-pes-2021-indirme-basarisiyla-sasirtti

eFootball PES 2021 İndirme Başarısıyla Şaşırttı! PES 2021 mobil indirme sayısı ile çok büyük bir başarıya imza attı. Peki eFootball PES 2021 Android ve iOS cihazlarda toplamda ne kadar indirildi?

Futbol oyunu denince akla gelen oyun serisi olan PES’in geçtiğimiz yılki sürümü farklı şekilde sunulmuştu. PES 2022 oyununa odaklanmış olan Konami, geçen yıl yeni oyun yerine PES 2020 üzerinde sezon güncellemesi yapmıştı. Fakat oyunda  grafik anlamında bir gelişme olmamıştı.

efootball-pes-2021-indirme-basarisiyla-sasirtti-2

400 Milyon İndirme

eFootball PES2021, geçen yıl mobil platform üzerinde çıkışını yapmıştı. Bu mobil oyun indirme sayısının dudak uçuklatan fazlalığıyla büyük bir başarının altına imza attı. Konami Digital Entertainment, B.V. yaptığı açıklama ile eFootball PES 2021 mobil oyununun İos ve Android cihazlarda 400 milyonu aşkın indirildiğini belirtti. PES markasının elçisi olan Lionel Messi, başarıyı 7 Nisan saat 14:00 PES’in resmi Twitter hesabında yayınlayacak. Lionel Messi ile aynı zamanda röportaj da gerçekleştirilecek.

efootball-pes-2021-indirme-basarisiyla-sasirtti-3

Etkinliğin Adresi #MessiChallenge

Bu yayın aynı zamanda sosyal medyadan #MessiChallenge etiketiyle gerçekleştirilecek bir etkinliği de kapsayacak. Etkinliğe 40 binden fazla kişinin katılması durumunda KONAMI katılımcılara Unutulmaz An Serisi hediye edecek. Bu Unutulmaz An Serisi’nde Lionel Messi yer alacak ve yepyeni bir seri olacak. Katılımcılara yardımcı olmak amacıyla soru – cevap etkinliğiyle ilgili bazı ipuçları gün içerisinde takipçilerle paylaşılacak. eFootball ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.