Ana sayfa Öne Çıkanlar EDENS ZERO Pocket Galaxy İçin Ön Kayıtları Başlattı!

EDENS ZERO Pocket Galaxy İçin Ön Kayıtları Başlattı!

231
edens-zero-pocket-galaxy-icin-on-kayitlari-baslatti

EDENS ZERO Pocket Galaxy İçin Ön Kayıtları Başlattı! Popüler bir bilim kurgu mangasına dayanan EDENS ZERO PocketGalaxy çok yakında mobil cihazlar için çıkış yapacak. Oyun ön kayıt dönemini başlattı. Yayıncılık ve geliştiriciliğini Konami’nin yaptığı EDENS ZERO Pocket Galaxy’nin ön kayıtları başladı. Bunun haricinde ön kayıt bonusları da açıklandı.

EDENS ZERO Pocket Galaxy’nin çıkış tarihi ile ilgili henüz bir bilgi yok. Fakat Google Play Store ve App Store üzerinden yayınlanacak. Oyunu beklerken Netflix üzerinden EDENS ZERO animesine ulaşabilirsiniz. Oyunun ön kayıtları resmi internet sitesi üzerinden açılmış durumda.

edens-zero-pocket-galaxy-icin-on-kayitlari-baslatti-2

Oyunun ön kayıt ve içerik ile ilgili bonuslarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

EDENS ZERO Pocket Galaxy Ön Kayıt Bonusları

  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 100,000’i geçerse: 3x skip bileti – görevleri atlar ve temizler
  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 200,000’i geçerse: 1x Iridescent Material – Cosmetics Crafting için gerekli özel bir eşya
  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 300,000’i geçerse: 100x Ether Drive (ED) – 100 ED kullanarak etkinlik zindanlarında “Item Drop Reward +10x” bonusunu devreye sokabilirsiniz.

edens-zero-pocket-galaxy-icin-on-kayitlari-baslatti-3

EDENS ZERO Pocket Galaxy İçin Ön Kayıtları Başlattı! Shiki Granbell, Sakura Cosmos’taki terk edilen tema parkı gezegeni Granbell’de robotlar tarafından yetiştirilmiş bir yetimdir. Shiki sonrasında, şans eseri uzat gezgini Rebecca ve robot kedisi Happy ile karşılaşıyor. Park sakinleri ise onları gezegenden kovmak istiyorlar. Bunu fark eden Shiki, ikisiyle birlikte Mother denilen kozmosun efsanevi tanrıçasını bulmak amacıyla yıldızlararası uzay gemisi Edens Zero ile evreni keşfe çıkıyor. PocketGalaxy ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.