Ana sayfa Öne Çıkanlar Dungeon of the Endless Mobil Cihazlara Geliyor!

Dungeon of the Endless Mobil Cihazlara Geliyor!

328
dungeon-of-the-endless-mobil-cihazlara-geliyor

Dungeon of the Endless Mobil Cihazlara Geliyor! Popüler roguelike oyun için mobil müjdesi verildi. Geçtiğimiz yıllarda PC, PlayStation 4, Xbox One ve iPad için yayınlanan oyun mobil sürümü ile geliyor. Playdigious’un yayıncı ve geliştiriciliğini yaptığı popüler oyun iOS ve Android cihazlar için yayın tarihini resmi olarak açıkladı.

dungeon-of-the-endless-mobil-cihazlara-geliyor-2

Geçtiğimiz yıllarda PC, PlayStation 4, Xbox One ve iPad için yayınlanan oyun Dungeon of the Endless mobil sürümü için müjdeyi verdi. Biraz farklı bir sürüm ile karşımıza çıkacak yapım Dungeon of the Endless: Apogee adı ile çıkış yapacak. Deep Freeze, Death Gamble, Rescue Team, Organic Matters ve Bookworm DLC’leri ile birlikte paket olarak satılacak olan oyunda yalnızca ana oyun olarak satış yapılmayacak.

Dungeaon of the Endless: Apogee, 16 Mart tarihinde Android Google Play ve iOS App Store üzerinden çıkış yapacak. Oyuna ait fragmana bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyun ile ilgili yayınlanan tanıtım yazısı ise şu şekilde;

“Dungeon of the Endless, oyuncunun ve kahramanlardan oluşan ekibinin batan gemilerindeki jeneratörü koruması gerekirken bir yandan da giderek genişleyen bir zindanı keşfettiği ve çıkış yolu ararken birçok yaratıkla ve özel olayla karşılaştığı, Rogue benzeri bir Zindan-Savunma oyunudur”

dungeon-of-the-endless-mobil-cihazlara-geliyor-3

Dungeon of the Endless Mobil Cihazlara Geliyor! 16 Mart tarihinde DLC eklentileri ile birlikte bir paket halinde satışa sunulacak olan Dungeon of the Endless için geri sayım başladı. Dungeon of the Endless ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.