Ana sayfa Öne Çıkanlar Diablo Immortal Ön Siparişe Açıldı!

Diablo Immortal Ön Siparişe Açıldı!

197
diablo-immortal-on-siparise-acildi

Diablo Immortal Ön Siparişe Açıldı! Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen Diablo serisinin yeni oyunu Diablo Immortal’dan beklenen haber geldi. Oyun çıkış tarihine daha aylar varken, oyun ön siparişe geçtiğimiz gün resmi olarak açıldı.

Diablo Immortal adı verilen yeni oyun App Store ve Google Play üzerinden oyun severlerin beğenisine sunulacak. Oyunun resmi çıkış tarihi olarak ise 30 Haziran 2022 olarak gözüküyor. Yeni oyun yeni bir özellikle geliyor. Diablo Immortal oyunculara, her yeni karakter test etmek istediklerinde alt karakterler oluşturmak yerine mevcut karakterleri ile yeni bir sınıfla değişim imkanı sunacak. Böylece o karakterin tüm seviyesi ve eşya ilerlemeleri korunmuş olacak. Stüdyo bu özellik ile oyuncuların bir alt karakter desteklemek için ana karakterde ilerlemeden vazgeçme gibi zor bir seçim yapmak zorunda olunmadığını belirtiyor.

diablo-immortal-on-siparise-acildi-2

Diablo Immortal Ön Siparişe Bonus!

Oyunun ön siparişine katılan oyun severlere verilecek olan bonuslarda açıklandı. 30 milyon kişinin Diablo Immortal’a ön sipariş veya ön kayıt yaptırması durumunda Horadrim Kozmetik seti oyun çıkış tarihi itibari ile ilk 30 gün oyun eğitimini tamamlayan herkese verilecek. Diablo Immortal resmi trailer videosuna buraya tıklayarak erişebilirsiniz. Oyun Android ve iOS işletim sistemleri için 30 Haziran tarihinde yanına alınacak. Oyunun Android sürümü için Google Play linkine buraya, iOS sürümü için App Store linkine buraya tıklayarak erişebilirsiniz. Diablo Immortal ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.