Ana sayfa Öne Çıkanlar Darkfire Heroes Mobil Cihazlara Ücretsiz!

Darkfire Heroes Mobil Cihazlara Ücretsiz!

405
darkfire-heroes-mobil-cihazlara-ucretsiz

Darkfire Heroes Mobil Cihazlara Ücretsiz! Aksiyon rol yapma oyunu olan ve fantastik ögelere sahip Darkfire Heroes, iOS ve Android cihazlar için ücretsiz olarak yayınlandı. Detayları ve daha fazlasını haberimizde bulabilirsiniz. Yayıncılık ve geliştiriciliğini Povio’nun yapmış olduğu Darkfire Heroes, mobil cihazlar için çıkışını gerçekleştirdi.

Darkfire Heroes şu anda App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz erişime açık durumda. Oyunun boyutu yaklaşık olarak 280 MB. Oyunun tanıtımına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Darkfire Heroes Tanıtım Yazısı

Takımları kur, stratejilere karar ver, patron, ejderha ve diğer canavarlara karşı macera dünyasında savaş! Savaş dolu bu fantezi RPG macerasında, büyüler ve özel saldırılar ile birlikte yeteneklerini kanıtla. Pasif oyunlardan farklı olarak RPG oyunu olan Darkfire Heroes, labirentli bir macera dünyası. Ayrıca her savaşta patronlara ya da ejderha patronuna karşı yeteneklerini sergilediğin heyecan dolu bir oyun.

darkfire-heroes-mobil-cihazlara-ucretsiz-2

Savaş ve kavga taktiklerinde ustalaşmak adına kahramanını yükselt ve ekipmanını kişiselleştir. Seni öte dünyadan patron canavar ve ejderha gibi yaratıkların karşısına çıkaracak o dev sefere çık.

Stratejik Savaş

Önemli olan savaş stratejisi. Cesur ol, kavga için en doğru kahraman ve büyüyü seç. RPG savaşı için her kahramanı büyülü ekipman ile kuşat ve hazır hale getir. 75 kahraman, 20 büyü ve yüzlerce epik avcı yeteneği ve ekipmanların taktikleri sınırsız.

Epik Kahramanlar Topla

Ejderha ve patronlara karşı şövalye, sihirbaz, okçu, savaşçı, rahip içeren takımı kur. Her kahraman özel saldırı ve kendi RPG avcı savaş yeteneklerine sahip. Takımın alan hasarı yaratmaya, tek hedefli saldırılara, iyileşmeye ya da bunları birlikte yapabilmesine odaklanmasını sen sağlayacaksın.

PVP Arena’da Kavga

Gerçek zamanlı olacak savaşta avcı yeteneklerini sergile. PVP Arena seviyesinin dünyadaki hakimiyetini kur. Birçok PVP oyun modu ile arkadaş ve dünya çapındaki oyuncuları yenmekten asla sıkılmayacaksın. Kalelerde dişe diş savaş; heyecan yaratan yarıışmaları farklı oyun modları ile oyna. Takımını kur ve PVP Arena’ nın hakimi ol. Kupa Yolu’ nun sıralamasında yükselerek bütün ganimeti topla!

Epik Patronlara Savaş

Meydan okumalara katıl, avcı yeteneğini göster, ganimetleri toplamak için katil patronla savaş. Dev örümcekleri, patron ve ejderhaları ortadan kaldır. Takımların cesur ise daha güçlü ödül ve ganimetler için sınırları zorla.

Epik Seferi keşfet

Darkfire Heroes oyununun fantezi evrenine girerek destansı macera dünyasına gir. 10’dan fazla konumda nefes kesici seviyeleri keşfet. Hikayelerde takımın ile perili kaleler ya da farklı labirentlerde gezin. Avcı yeteneklerin ile birbirinde farklı hikayelerde labirentli kalelerde savaş.

Klanını Yarat

Dünya çapında epik oyuncular ve arkadaşlarından destek alıp hikayelerde çetelere karşı avcı edasıyla savaş. Askeri klana katıl ya da özgür diyarlardan en iyi oyuncular ile takımını kurarak kendi klanını kur. PVP Arena macera dünyasında diğer oyuncularla savaş, her hafta farklı klan sandığı kazan. Klan sohbetinde stratejilerini ve kahramanlarını paylaş.