Ana sayfa Öne Çıkanlar CoD: Mobile, Sezon 4’ün Battle Pass Ödüllerinin Gönderimini Başlattı!

CoD: Mobile, Sezon 4’ün Battle Pass Ödüllerinin Gönderimini Başlattı!

480
cod-mobile-sezon-4un-battle-pass-odullerinin-gonderimini-baslatti

CoD: Mobile, sezon 4’ün Battle Pass ödüllerinin gönderimini başlattı! Battle Pass ödüllerini alma şansınızı kaçırmayın. Bildiğiniz üzere Activision, CoD: Mobile’ın beşinci sezonunu planlanan tarihten daha önce yayınlamıştı. Bunun ardından bütün oyunculara Call of Duty: Mobile’ın dördüncü sezonu için Battle Pass ödüllerinin gönderimine başladı.

CoD: Mobile’ın beşinci sezonu normal şartlarda 28 Haziran tarihinde başlayacaktı. Fakat Activision bir gün öncesinde başlattı. Yapılan bu değişiklik ile yeni tarih, çok sayıda oyuncunun işine yaradı. Son günü kaçıran birçok oyuncu dördüncü sezon Battle Pass’ten en iyi şekilde yararlanabildi.

cod-mobile-sezon-4un-battle-pass-odullerinin-gonderimini-baslatti-2

Bu durumun sonucunda da Activision bir sonraki üç ödül katmanını bütün oyuncularına teker teker gönderiyor. Bundan şöyle bahsetmek gerekirse; 18. Seviyede bulunuyorsanız 19, 20 ve 21. Aşamalarda bulunan ödülleri de alacaksınız. Ödüllerinizi henüz daha alamadıysanız çok fazla endişelenmeyin. Çünkü Activision bu ödülleri toplu halde gönderiyor. Şirket geçtiğimiz günlerde 49. Seviyede bulunan bir oyuncusunun Reddit gönderisine yanıt verdi. 49. Seviyede olmasına rağmen yalnızca 100 kredi alması sebebiyle şikayette bulunan bu gönderiye şirket yanıt olarak ödüllerinin yakında gelecek olduğunu söyledi.

cod-mobile-sezon-4un-battle-pass-odullerinin-gonderimini-baslatti-3

CoD: Mobile, Sezon 4’ün Battle Pass Ödüllerinin Gönderimini Başlattı! Yapılan bu açıklamada da görüldüğü gibi Activision ödülleri toplu bir şekilde göndererek oyuncularını mağdur etmeyecek. Ödüller nasıl gönderilecek diye soracak olursak? Türlerine göre gruplar halinde gönderilecek. Oyuncuları ödüllerinin gelmesini beklerken aynı zamanda da Call of Duty: Mobile’ın beşinci sezonu şu anda devam etmekte. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.